Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tényleg olyan ritka és érthete...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg olyan ritka és érthetetlen, ha valakit szexuálisan felizgat a szívdobogás?

Figyelt kérdés
Fétisnek nevezik, holott szerintem nagyon intim és izgalmas, amikor két ember, akik szeretik egymást, meghallgatják, kitapintják egymás szívét, fokozva ezzel a szexuális izgalmat és még közelebb kerülve egymáshoz. Nincs benne semmi ártó vagy beteges, mégis úgy kezelik sokan, mint valami perverziót, s az, akinek ilyen orientációja van, kénytelen leplezni, rejtegetni ezeket a vágyait. Mi a véleményetek?

2019. szept. 9. 00:11
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
100%
Nekem még nem volt olyan kapcsolatom amiben teljesen szerettem volna valakit de biztos jó érzés lehet az amikor megöleled a párod és érzizet egymás szívverését. 16L
2020. máj. 12. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj. En nem leplezem. Engem annyi minden lekot, izgat szex kozben. A masik legzese, mondjuk, ha mar eletfunkcio. A szivdobogas kulon nem jut eszembe, ha lenne, hipochonder felelmet ebresztene inkabb. De sosem kellett senkinek kulon megtiltanom, hogy bukjon ra a szivemre.
2020. máj. 13. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 A kérdező kommentje:
Szia 22-es! És volt, aki rábukott a szívedre?
2020. máj. 13. 01:11
 24/38 anonim ***** válasza:
100%
Nálam ez nem fétis formájában jelenik meg, de én is szeretem hallgatni barátnőm sziv dobogasat. Néha a mellkasára teszem a fejem és kicsit hallgatom a szíve dobbanasait és nagyon megnyugtató tud lenni. 😊🥰
2020. máj. 23. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
100%
Semmi baj nincs vele szerintem
2020. szept. 27. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
100%
remélem kardiologus lettél
2020. nov. 11. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
100%

Egyik exem csinálta egyszer azt, hogy miután nagyon hosszu idő után együtt voltunk, a mellkasomra hajtotta a fejét és hallgatta a szívdobogásomat hosszú percekig. Számomra kicsit meglepő volt, azelőtt más nem csinált ilyet. Kicsit érdekes volt, hogy olyan hosszú idő után nem esett egyből nekem, hanem a szívverésem hallgata. Nekem ez olyan romantikus, meghitt dolognak tűnt. Két nap múlva azt mondta, sosem voltunk szerelmesek.

Ennyit a romantikusnak tűnő dolgokrol.

2021. jan. 21. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos igen, ez a tapasztalat. Pláne, ha fiatal lányok szívét szeretném meghallgatni.
2021. márc. 21. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez alapvetően aranyos. Szerintem megtudod majd beszélni a partnereddel. Szerintem ez nem az undorító, taszító és ilyesztő fétisek közé tartozik.
2021. ápr. 21. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
100%

igazából minden nevezhető perverziónak, ami túlmegy a hagyományos 'péniszt a punciba' szexen.

pl az orálszex 100 éve tuti perverziónak számított. ne parázz a rársadalmi megítélésén a dolognak, full felesleges... ráadásul a szívdobogásra izgulás még nem is vészes fétis, szerintem elég sok embert rá lehet venni (főleg komoly kapcsolatban, ahol szeretitek egymást, egyéjszakás t kicsit furán nézne). szóval nemi kaki- vagy vérfétis, aminek a megélése azért necces lehet.

2021. ápr. 22. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!