Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tényleg olyan ritka és érthete...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg olyan ritka és érthetetlen, ha valakit szexuálisan felizgat a szívdobogás?

Figyelt kérdés
Fétisnek nevezik, holott szerintem nagyon intim és izgalmas, amikor két ember, akik szeretik egymást, meghallgatják, kitapintják egymás szívét, fokozva ezzel a szexuális izgalmat és még közelebb kerülve egymáshoz. Nincs benne semmi ártó vagy beteges, mégis úgy kezelik sokan, mint valami perverziót, s az, akinek ilyen orientációja van, kénytelen leplezni, rejtegetni ezeket a vágyait. Mi a véleményetek?

2019. szept. 9. 00:11
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
96%
Amit leírtál a kérdésen kívül, kifejtve, az nem azt sugallja, hogy szexuálisan felizgat, csam szimplán jó érzés érezni a szívverését annak, akit szeretünk.
2019. szept. 9. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 A kérdező kommentje:
Igen, jó érzés, s vannak, akiket felizgat amellett, hogy jó érzés. Találkoztam már saját magamon kívül is ilyennel, tudom, hog akadnak, akik titokban próbálják megélni ezt a szenvedélyüket, én azonban nem szeretném titokban, hanem csak azzal, akit szeretek.
2019. szept. 9. 00:26
 3/38 anonim ***** válasza:
95%

Hogy ritka, hogy ez szexuális vágyat váltson ki önmagában az igaz, ezt te is tudod.

Mit szeretnél elérni, megtudni a kiírt kérdés által? Hogy meg fogja-e érteni az emberek többsége? Tudod, hogy nem.

Hogy ez abnormális-e? Azt is tudod, hogy nem az. A szexben semmi sem az ami egészségre nem ártalmas, jogszabály nem tiltja ÉS mindkét fél beleegyezik, azt kívánja.

2019. szept. 9. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
100%

Nincs vele így gond Én is szeretem a pasi mellkasára hajtani a fejem és hallgatni

De fétisnek nevezni erős túlzás. Persze nemi izgalom hatására megváltozik a szív veres .

Amúgy igen ritka. De jobban jársz ha nem mondod h erre izgulsz és akkor nem fog senki se el menekülni.

2019. szept. 9. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg születésedhez vissza vezethető

A csecsemőt anyja mellkasára teszik hogy születésé után az anyja szívverését hallgassa és megnyugtassa

2019. szept. 9. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 A kérdező kommentje:
Hm, hogy jobban járok, ha nem vállalom a másik előtt? Nem tudom, járható út-e az elhallgatás...bármilyen helyzetben, témával kapcsolatban...
2019. szept. 9. 09:55
 7/38 anonim ***** válasza:
100%
Milyen nemű vagy, kérdező, és hány éves? Mert az se mindegy a felvállalás szempontjából.
2019. szept. 10. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 A kérdező kommentje:

Ugyan, kedves utolsó válaszoló...

Ha 54 éves pasi vagy 23 éves nő tesz fel ilyen kérdést, a vélemények szempontjából nem teljesen mindegy?

Egyébként pedig nem ismerkedni szeretnék, szóval a korom és nemem nem számít.

2019. szept. 10. 20:59
 9/38 anonim ***** válasza:
83%

"Tényleg olyan ritka és érthetetlen, ha valakit szexuálisan felizgat a szívdobogás?"

Szerinted gyakoribb az, ha valaki nekrofil?

2019. szept. 21. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
39%
Akkor meg minek emeled ki, ha nem akarsz ilyen masik emberre talalni? Szanalmas, h magad elott is letagadod, es meg meg is sertodsz.
2019. szept. 21. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!