Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ti is kiprobalnatok 3asban?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti is kiprobalnatok 3asban? Engem nagyon izgat tobbszor is csinaltam. Ti mit szerettek benne? 21L

Figyelt kérdés
2019. szept. 7. 23:21
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Izgat és kipróbálnám de mar idősebb vagyok!

46f

2019. szept. 8. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Engem is nagyon izgat, akár a 2F-1L, akár a 2L-1F felállás, előbbiben volt egyszer részem 3 éve, egy buli után, józanul nem tudom mennyire mentem volna bele.


A mai napig eszembe jut, nagy élmény volt :)

2019. szept. 8. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
2 lánnyal kipróbálnám,a másik verzió már volt,de sajna zavarba voltam kissé,és a haverom is,de azért nem volt rossz,megszokás kérdése,de úgy annyira nem vonz a 2 fiú 1 lány felállás,2 lány 1 fiú úgy érzem tök oké lenne,ott nem lenne zavar
2019. szept. 8. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Nekem is nagyon bejön. L
2019. szept. 8. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Szigorúan heteró alapon egy ismerős pár megkért, hogy szálljak be hozzájuk a lány örömére 2F1L felállásban. A lánynak nagyon bejött a dolog a barátja meg akkor jött rá, hogy izgatja, ha mással látja a barátnőjét. Elég sokszor összejártunk utána és nem volt semmi probléma, mert pontosan le tisztáztuk mi fér bele és mi nem. A mostani barátnőmmel a 2L1F-et szeretném kipróbálni.:) Sajnos álmomban sem gondoltam volna, hogy ez utóbbihoz ilyen nehéz normális, ápolt nőt találni.:P 40/f
2019. szept. 8. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
iIgen ki, két teljesen más női test és sajnos még úgy nem voltam hogy a két lány egymással is foglalkozott volna. Amúgy valóban jól kell szervezni hogy mindenkinek kielégítő legyen.
2019. szept. 8. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!