Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ti szoktatok swingerbe jarni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti szoktatok swingerbe jarni vagy kiprobalnatok? Foleg fiatalabbaktol kerdezem (20as 30asok)

Figyelt kérdés
Ki tudja lehet talalkoztunk is mar egy ilyen helyen csak nem tudunk rola:P
2019. aug. 23. 18:34
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem :D


Ti?

2019. aug. 23. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%

Nagyon sokan járnak swingerbe Bp-n is. A négy nagyobb Bp-i klubban + az egyik "félswingerben" hetente 3-500 ember is megfordul, de mivel sokan csak időszakosan járnak ennél sokkal több ember volt már, vagy látogatott ilyen klubot.

Ha valakit a swingerből keresel, akkor a legcélszerűbb ott kontaktot cserélni, avagy később a klub fórumán megpróbálni megtalálni.

2019. aug. 23. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Sexologus koszi megint a nem a kerdesre valaszolast es random haszontalan infomegosztast. Csak tudnam minek irogatsz mindenhova olyan valaszokat ami nem tartalmaz relevans infot. Hany eves vagy 12? Eskuszom mar engem idegesit hogy latom mindenhol a temaba nem vago valaszaid..

(Szoktam jarni klubba ismerem oket es tudom mennyien vannak tudom hol erem el azokat akik szoktak jarni:)) a kerdes nem ez volt. Szovegertes egyes ulj le)

2019. aug. 23. 19:59
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen kiprobálnám
2019. aug. 23. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Így utánaolvasva szívesen kipróbálnám.
2019. aug. 24. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!