Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mivel egy örök vesztes vagyok,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel egy örök vesztes vagyok, emiatt sose fog velem szexelni egy nő se?

Figyelt kérdés

Szóval már óvodában is olyan csúnya gyerek voltam, hogy egy barátom se volt, az óvónénik is cigaretta szünet alatt azon nevetgéltek, hogy ha ilyen csúnya gyerekük lenne, akkor inkább lehúznák a wc-n.

Később az iskolás éveim alatt se lett jobb a helyzet.

Senki se akart velem játszani, szóval ha játszani akartam, akkor előkaptam a farkam, és azzal játszottam.

Focizni se akartak velem soha, csak egy számkivetett labdaszedő voltam, de a többiek szerint még annak is béna.

Az osztálytársaim nap elfoglaltsága volt, hogy jól megvertek, és meztelenre vetkőztettek a csajok előtt.

Beletörődtem a sorsomba, én önként mondtam, hogy verjenek meg, előbb túlleszek rajta.

Felnőttként az összes főnököm csicskának használ, nekem kell vinni nekik a kv-t, és mindent el kell viselnem, mert ekkora pancsert mint én sose vesznek fel sehova.

Ezt maga a főnököm mondta, hogy neki köszönhetem, hogy nem vagyok földönfutó.


2019. szept. 5. 17:10
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem kamup pedig nyilván az, a te legnagyobb bajod nem a nők
2019. szept. 5. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
SENKI, egy nő sem fog felajánlani neked egy szánalom szopást, hiába írod ki a kamu kérdéseidet, te PUA bajnok.
2019. szept. 5. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ahelyett, hogy magadat sajnáltatnád, állhatnál a sarkadra, mert ha így folytatod akkor valóban magányos maradsz. Ha saját magadat is lenézed akkor miért várod el, hogy mások többre tartsanak?

Nem kell ahhoz szépnek lenned, hogy találj magadnak egy normális nôt. Fogadd el magad a hibáiddal együtt. Ha ez sikerül akkor meg fog változni a kisugárzásod. Az emberek más hogy fognak látni. A lányok odavannak a magabiztos pasikért akik határozottak és talpraesettek. Te is tudsz olyan lenni. Bárki tud olyan lenni. Sokakat bántanak suliban, és oviban, mégsem törödnek velük. Mutasd meg, hogy igen is különleges, és vonzó vagy.

2019. szept. 5. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg pancser csicska vagy, de nem a társadalom miatt, hanem saját magad miatt,hidd el vannak csúnya lányok is akik lehet hozzád valoak lennenek, de ha te ilyen lebecsuloen beszélsz magadról akkor ne is várd el, hogy mások másképp álljanak hozzád, te magad hagyod hogy elnyomjanak pedig biztos lehetne segíteni az önbizalomhiányodon, így mi értelme van az életednek, hogy csak egy csicskanak használnak kb, egy életed van, ne hagyd!
2019. szept. 5. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Egy totál nem ide illő idézettek szeretnék válaszolni erre a csodálatos kérdésre: ,,Látja ezt a kutyát, fiatalember? Azt hiszem, világéletében jobban aludt, eszesebben étkezett, és okosabban élt, mint a legtöbb ember. És tudja, miért? Mert sohasem élt vissza a természet adományaival. Ez a hosszú élet titka." // J. F. Cooper - A Préri //
2019. szept. 5. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Bemesz a meloba lekursz egy nagyot a fonoknek mindenki elott es kiabalj h: Fordult a kocka mostantol ti vagytok a csicskák.
2019. szept. 5. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Persze hogy nem ! Mi a kérdés ?

Kár ezen agyalni, inkább igyál vagy drogozz.

2019. szept. 5. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!