Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A barátomnak kicsi?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátomnak kicsi?

Figyelt kérdés

Vagyishát,a hosszával semmi gond, de a vastagsága nekem kevés.

Nem vagyok tág amúgy, 2 pasival voltam rajta kívül mindkettőt imádtam ilyen téren,de a barátommal nem tudom így élvezni, persze megjátszani lehet csak egy idő után elég unalmas.

Szeretem Őt nagyon, el sem tudnám képzelni bogy én szakítsak vele emiatt.

ezt valahogy nem lehet orvosolni? Nyilván nem vastagítani :D de nincsenek olyan pózok amikben esetleg jobban érezném?

Próbálgattunk sokmindent, de nekem sehogy sem volt az igazi



2019. aug. 31. 13:33
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
48%
Van két keze nem ?:D Az elég vastag.
2019. aug. 31. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
48%
Pedig ha a szex nem jó vele, akkor az egészet megette a fene. Addig semmi értelme rendes, de béna pasasra vesztegetned az idődet, amíg nincs napirenden az, hogy egy év múlva elvegyen, utána meg gyereketek legyen.
2019. aug. 31. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Vannak péniszre húzható vastagítok,illetve felcsatolható műpénisz.Nézzetek köröl szexshopokban.Mielőbbi hatalmas orgazmusokat,üdv.
2019. szept. 1. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
0%
Egy értelmes csaj nem ír ki ilyet. Ez úgy kamu, ahogy van 😃
2019. szept. 1. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%

Egy értelmes ember nem kételkedik ok nélkül egy kérdés jogosságában, uccsó.

Amúgy, kérdező, nem fog tetszeni, amit írok, de ahogy előttem már valaki megpendítette, egyedüli üdvözítő megoldás, ha olyan partnert keresel, aki minden téren passzol hozzád. Ronda dolog, tudom, de hidd el, nem élhetsz le úgy egy életet, hogy minden aktushoz fel kell készülni, mindenféle művi dolgot bevetni, külön programmá iktatni a szexet. Ha hiányzik a spontaneitás, a legszebb kapcsolat is elsorvad egy idő után.

2019. szept. 1. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!