Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Budapesten milyen helyeket...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Budapesten milyen helyeket tudtok ahol könnyen lehet alkalami kapcsolatokat kialakítani?

Figyelt kérdés

Tehát ha nekem kizárólag az egyalkalmas szex a célom akkor hova érdemes mennem? Milyen helyeket ajánlatos felkeresnem?

(írhattok konkrét helyeket is privátban)



2019. aug. 30. 14:07
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
Nem számít milyen hely, kik járnak oda. Nem érdekel semmi, csak kizárólag az, hogy egyéjszakást tudjak kialakítani, bármilyen úton, bármily módon!
2019. aug. 30. 14:11
 2/19 anonim ***** válasza:
Attól is függ, fiú vagy-e vagy lány.
2019. aug. 30. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
A négy swingerklub valamelyikébe, vagy a Glory Caféba, vagy szexmoziba.
2019. aug. 30. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

Nem vagyok kíváncsi egyetlenegy fuckboy privátjára sem.

Ha ír valaki privátot, akkor a kérdésre válaszoljon, ne pedig a nemem után érdeklődjön.


Most komolyan vannak akik tényleg azon az értelmi színvonalon vannak, hogy nem jön le nekik a kérdésből, hogy pasi írta ki? Az ilyeneket, hogy engedték tovább általánosba? Könyörgöm ezeknek nem tűnt még fel, hogy egy nő ha csak csettint tíz férfit talál alkalmira és fölösleges külön helyeket keresnie. Ennyire nem egyértelmű, hogy a kérdés pasitól származik?


Ami meg a swinger klubokat illeti, nem akarok tizenötezret kiadni hiába. Mert ha szolo pasiként megyek akkor nagyon kevés esélyem van (kivéve gangbang-re ahol sok más farokkal és más homo férfi fogdosásával együtt tudok csak valami mellékes lyukat szúrni. Ebből meg köszönöm nem kérek). Mellesleg meg a swinger klubok nőknek imgyenesek. Szóval márcsak innen nézve is megkérdőjelezhető azoknak az értelmi színvanala akik privátban reménykednek arra, hogy ez a kérdés nőzől származik.


Akkor kanyarodjunk vissz az erdeti vonalhoz.


Budapesten milyen helyeket tudtok ahol könnyen lehet alkalami kapcsolatokat kialakítani?

2019. aug. 30. 15:15
 5/19 anonim ***** válasza:

Azert nem midnegy, hogy milyen korosztályt keresel.

Pl:. 16-18 eves lanyok többsége elmegy a szórakozóhely mellékhelyiségebe is, ha arrol van szo, de vannak az idősebbek, igényesebbek, akik azert elvárnak egy lakást vagy hotelszobát.

A klasszikus: a net, ott meg tudod beszelni, hogy szexkapcsolatot akarsz, pl:. tinder, stb.

Ha szórakozóhelyen szedsz fel valakit, keves ra az esely, hogy hosszú távú szexkapcsolat lesz belole, kiveve ha annyira osszepasszoltok, hogy megeri ebbe idot, energiát fektetni.

Amirol hallottam ismerősök körében, hogy lett belole valami: Mori2, PRLMNT, ejjel Citadellanal, Margit-szigeten, Hajogyarin, fesztiválok(!!!): Volt, Sound, Sziget, Strand, EFOTT...

De ezek nem tartottak sokaig, egy éjszaka vagy 3-4 a fesztivál ideje alatt.

En a helyedben a barati körömben kerdezoskodnek, hatha ismer valaki egy csajt aki szinten hasonlo dologra vágyik, ezen kivul az internet marad meg.

2019. aug. 30. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

#5

A netes társkereőkön kb tízből kilenc esetben nem írnak vissza semmit.

De tegyük fel visszaírnak és nem utasítanak el.

Az valóban igaz, hogy hosszabb távra lehet szexpartnert találni (bár férfiként erre kevés esélyed van), ami valóban jobb választás.

De nekem sajnos nincs lehetőségem várni és hosszabb távra tervezni. Nekem már csak napjaim vannak hátra, nekem most a nagyon közeli jövőben kellene egyalkalmast összehozni.

2019. aug. 30. 15:54
 7/19 anonim ***** válasza:
Miféle kórság az, amivel ma még szexklubba tudsz menni, de napokon belül belerokkansz?
2019. aug. 30. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Menj le szorakozohelyre. Pentek este van. Tuti megfarkalsz valakit;)
2019. aug. 30. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

Nem akarok részleteket írni, de nemsokára nagyon hosszú időre, nagyon messzire fogok menni.


Ezért még mielőtt eltávoznék, szeretnék még valakivel szexelni, aki nem fizetős prosti.


Eddig többször mentem szórakozóhelyekre, de nem jártam sikerrel. Ezért kérdeztem, hátha ti tudtok esetleg olyan helyet, ami változtathatna ezen.

2019. aug. 30. 18:54
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Kanyarodj, kérdező, amerre akarsz, de a kioktatás helyett jó lenne, ha ismernéd a gyakorikérdések oldalt. Szoktak nők feltenni olyan kérdést, mint te. Vagy legalábbis nőnek mondják magukat. Szóval a mai bölcsességosztásod nem jött be azzal kapcsolatban, hogy kit kéne továbbengedni általános iskolában.
2019. aug. 30. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!