Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ti olyan lányoknál is bepróbál...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti olyan lányoknál is bepróbálkoztok/ udvaroltok/lefektettek akik nem jönnek be külsôre?

Figyelt kérdés

Ha igen, ugyanúgy közeledtek egy számotokra nagyon vonzó lányhoz mint egy olyanhoz aki nem igazán jön be?


Kort is írjatok



2019. aug. 29. 23:25
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen és nem ugyan úgy, hanem lazábban mert nem érdekel annyira a kimenetel és emiatt általában hatásosabb is ez, mint amikor feszülten próbálkozunk, szerencsétlenkedünk egy nagyon szép lánynál...
2019. aug. 29. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem ugyan úgy,,persze attól is függ mit szeretnék tőle...39F
2019. aug. 29. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Én több olyan lánnyal voltam, akik külsőre nem boltak az eseteim. Ettől függetlenül minden esetben nagyon jól éreztük magunkat és mindenkinek megvolt a kellő számú orgazmusa.

26F

2019. aug. 30. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Aki a legyet is röptében az bepróbálkozik mindenhol, mert a szex neki a fontos nem a partner. Ettől még a normálisabbja nem csapja be a partnereit, nem ígér fűt-fát és figyel arra, hogy a partnerének is jó legyen. S nem utolsósorban alkalmi kapcsolatban használ óvszert.
2019. aug. 30. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Barátkozni persze szoktam olyan lányokkal, de próbálkozni minek? Ha nem jön be? Akkor nem akarom látni meztelenül.

42f

2019. aug. 30. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát gyerekek, már meg sem döbbent mennyire igénytelenek vagytok, csak hogy szexhez jussatok. Én inkább elütöttem hasznosabb dolgokkal az időt, energiáimat, de sose feküdtem le olyannal aki nem tetszett, csak hogy meleg helyen legyen a farkam. 31F
2019. aug. 30. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Én soha nem lennék képes. Volt lehetőségem rá, hogy lefeküdjek olyanokkal akik nekem nem tetszettek, de ő nekik én bejöttem, de egyáltalán nem kívántam, hiába voltam kiéhezve.

Viszont több pasit is ismerek, akik képesek mindenfélét hazudni, még egy számukra csúnya lánynak is, csak hogy puncit kapjanak.

2019. aug. 30. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!