Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha randizgattok egy fiúval/lán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha randizgattok egy fiúval/lánnyal de még nem jártok, akkor mellette bepróbálkoztok másoknál is?

Figyelt kérdés

Hogyha van egy fiú/lány aki szimpatikus, találkozgattok, akkor ti hűek vagytok ahhoz az egy illetőhöz annak ellenére hogy nem vagytok kapcsolatban vele?


Vagy amikor alkalom adódik rá akkor másokkal is randiztok, esetleg összejártok szexelni, stb.? Mert ha azt nézzük, ez nem lenne megcsalás. Sőt, nem tudhatod előre hogy végül komolyra fognak-e fordulni kettőtök közt a dolgok és összejöttök-e. Mit gondoltok erről? Kort és nemet is írjatok!



2017. jan. 4. 20:30
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
71%
2017. jan. 4. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Mi van, ha ő is bepróbálkozik másoknál a tudtod nélkül? És ha te nem tennéd akkor ezért hagynád ki az "igazit" akit valójában keresel?
2017. jan. 4. 20:35
 3/19 anonim ***** válasza:
30%
Ha így fogod fel, akkor neked egy hivatásos kell, nem pedig barát/barátnő.
2017. jan. 4. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Miért, nektek minden nővel elsőre összejött? Nekem nem. És sok lányt kihagytam már "hűségem" miatt.
2017. jan. 4. 20:40
 5/19 anonim ***** válasza:
89%
Amíg nem fordul komolyra a dolog(tehát amíg nem érzem azt, hogy vele akarok összejönni), addig persze, hogy randizom másokkal is, ebbe semmi különös nincsen.
2017. jan. 4. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A legrosszabb ***** válasza:
51%
Ha már randizunk, már akkor elkötelezett vagyok. (Mondjuk tény, a mai férfiaknál a nők szemében ez hatalmas hátrány.) Ha csak amolyan komolytalan ismerkedés, haverkodás, spanolás, akkor természetesen több vasat tartok a tűzben.
2017. jan. 4. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Egyetértek veled kérdező: a randizás még semmit sem jelent a mai világban (főleg abban ahol kezd ritkaságba menni a hosszú távú kapcsolat). Ha meg sikerült összejönni, az már más.

Igazán csak idő és energia kell hozzá, hogy bírjad.

Ja és én is hasonló cipőben járok, mint Te kérdező.

2017. jan. 4. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Nálam a kapcsolat a szexnél kezdődik (és úgy hogy mellette együtt is akarunk maradni egymással tartósan, tehát megvan erre is a vágyunk kölcsönösen). Előtte szabadnak érzem magam arra, hogy másokkal is ismerkedjek.


Volt idő amikor egyszerre 3 lány is volt talonban, akikkel eljártam randizni és már csókolóztam is velük.


Egyszer élünk, rövid az élet, emiatt időelba szásnak érzem ha egyszerre csak egy emberrel ismerkedem.

2017. jan. 4. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
74%

Nem szokásom, ha valakivel elmegyek randizni többször is, azt potenciális páromnak tekintem, tehát nem is látom szükségét, hogy másokkal találkozgassam. Komoly kapcsolatot szeretnék, így komolyan is gondolom az ismerkedést is, nem csak játszadozásnak. Illetve rossz néven veszem azt is, ha a másik fél találkozgat mással közben. Nem fogok versenyezni senkivel.

24/N

2017. jan. 4. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

9:

Nyilván nem fogod tudni ha a másik másokkal is találkozik

2017. jan. 4. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!