Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk, ti az első randin...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti az első randin bepróbálkoztok a szexszel?

Figyelt kérdés
2015. dec. 25. 00:21
 1/9 anonim ***** válasza:
Én nem bánnám általában az 1 hónap ismerkedési fázist kb, de valamiért a lányok (legtöbbje) első, második randit akarja... Szóval embere válogatja.
2015. dec. 25. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
nem! de sokáig se fogok várni
2015. dec. 25. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Kenzo Tenma ***** válasza:
Nálam az nem játszik.
2015. dec. 25. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem szokásom. De azért hónapokat sem szívesen várok.
2015. dec. 25. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem.
2015. dec. 25. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
36%

IGEN

SÖÖÖÖEEEGGGBÖÖÖEEEEEE

2015. dec. 25. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem.
2015. dec. 25. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
21%

Én úgy vagyok vele, hogy egy jó kapcsolat alapja, hogy nagyon jó legyen a szex. Szóval inkább dőljön el első randin, hogy ha nem illünk össze szexuálisan, és akkor mind a ketten még könnyebben tovább tudunk lépni, és a megtörtént szexet csak egy "kalandnak" tekinteni, mint hogy akkor derüljön ki, hogy nem jó a szex amikor már kialakult egy erősebb kötődés egymás felé.

Mert nem tudom ki hogy van vele, de én rossz szexszel, nem tudok egy kapcsolatot hosszabb távon fönt tartani.

2015. dec. 25. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
77%

Utolsó, szerintem azért nincs igazad mert sokkal több esélyel lesz az első randin rossz a szex, mint mondjuk az ötödik-tizedik randin. Alig ismeritek még akkor egymást, egy nőnek pedig érzelmek is kellenek többnyire a szexhez, nagyobb esélyel fog izgulni, és bénázni, mert nem érzi magát "biztonságban".

Ha már megismerkedtetek, akkor sokkal több esélyel lesz jó a szex.

2015. dec. 25. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!