Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Kb. hány éves kortól lesz az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kb. hány éves kortól lesz az első pár randi végkifejlete a szex?

Figyelt kérdés
Mert amíg az ember tini, fiatal, addig akár hónapokat is vár, de ez kb. mikortól alakul át -1-2-3 találkozóvá? Nektek hogy volt? :D
2015. dec. 23. 17:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem törvényszerű, nem életkortól függ. Van, aki 16 évesen is lefekszik az aktuális sráccal két randi után, és van olyan, aki 25 évesen is hónapokat vár...
2015. dec. 23. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
9%

Gyakorlatilag a 3. találkozón.

Egy egészséges huszonéves nő nem akar hónapokat várni. Ha mégis akkor valószínűleg valamilyen érdekből találkozik veled.

2015. dec. 23. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
18 évesen jöttem össze a barátommal (ő 23), nem vártunk hónapokat. A 3. randin feküdtünk le. :D Fél éve vagyunk együtt.
2015. dec. 23. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Változó.


Az első kapcsolatomban 4 hónap után feküdtünk le, 19 éves voltam, akkor vesztettem el a szüzességemet.


A második még mindig 19 éves koromban kezdődött, a 2. randin feküdtünk le. Távkapcsolat volt, szóval ritkán találkoztunk. Egyébként neten beszéltünk minden nap. Majdnem 1 évet voltunk együtt.


Utána lévő rövidebb kapcsolataimnál (1-1,5 hónaposak) 2 férfi: mindkét esetben a 3. randin volt szex. 23-24 éves korom között.


A férjemmel a 3. randin feküdtünk le. 24 éves voltam.

2015. dec. 23. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
37%
nem tudnám komolyan venni azt a csajt, aki 1 hónapon belül szétteszi nekem a lábát.
2015. dec. 23. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
14-18
2015. dec. 23. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

5


De azért ha jól sejtem kihasználnád a lehetőséget majd lelépnél.

Amúgy te csak 1 hónap után feküdtél le minden lánnyal életedben?

Vagy azzal ugye semmi baj nincs, ha te annál a bizonyos 1 hónapnál korábban fekszel le egy lánnyal... Nem is lepne meg ez a hozzáállás. Sok ilyen kis nyomorék van még a földön, aki a másik nem felé állít fel szabályokat, de ő maga áthágja azokat.

2015. dec. 23. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
EGYETEM <3 Ott minden buli így végződött!
2015. dec. 23. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
50%

Mindenki úgy csinálja, ahogy enki jól esik. De ha hamar megtörténik, felborul az egyensúly. Max., nagyon max. 2-3 évig lesznek együtt (kevés százalékuk, a legtöbb fél vagy 1 év), addigra teljesen kiég a kapcsolat és elhidegülnek egymástól. Kivétel van, mint mindig. Az erősíti a szabály. Ha belegondolunk nem is normális, ha 1., 2. vagy 3. alkalommal már az ágyban hempergünk valakivel, akit nem is ismerünk. Akkor jó, hisz a szex szuper dolog, de hosszútávon, normális értékrenddel rendelkező emberek nem így indítanak. Nem egymás testét ismerik meg elsőre. Én is voltam úgy, hogy majd belepusztultam, annyira vágytam a srácra, de ember vagyok, nem egy ösztönlény. Létezik önuralom.


Akik nem életre szóló kapcsolatot, házasságot keresnek, azoknak 8. Pár hónapos, éves kapcsolatnál nem számít.

2015. dec. 24. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Önuralom az létezik, de kicsit àlszent dolog, ha egy nő hónapokig vàrakoztat egy férfit amikor màr nem szűz. Mellesleg nem sok értelme van sokàig húzni a szexet. Időpocsékolàs hónapokig együtt lenni, húzni egymàs agyát, aztán mek kiderül hogy szexuàlisan nem passzol 2 ember...anélkül pedig nem egy kiegyensúlyozott boldog pàrkapcsolatról beszélünk.
2015. dec. 26. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!