Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az gáz, ha egy fiú feljött...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az gáz, ha egy fiú feljött hozzám első randi után?

Figyelt kérdés
Kicsit iszogattunk, így belementem, hogy feljöjjön hozzám kicsit meg amúgy is messze lakik. Nem feküdtem le vele, csak csókolóztunk meg egy kicsit fogdosott, de többet nem akartam. Ez nagyon gáz?
2015. dec. 22. 13:12
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz. Te tudod, hol vannak a határaid. Viszont legközelebb már többet akar majd, ez biztos
2015. dec. 22. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
:D
2015. dec. 22. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
9%

Szerintem ez korai volt.

De te tudod... ettől még mehetnek jól a dolgok, csak lehet, hogy ő is elítéli, hiába kérte így.

2015. dec. 22. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát ha nem feküdtetek le és azért hívtad fel, mert messze lakik és így ráért reggel hazamenni, akkor szerintem belefér. Nem hiszem, hogy emiatt annyira könnyűnek érezne. Ha lefeküdtél volna vele, az már inkább lett volna sok, bár tudod van akinek úgy is belefér a komoly kapcsolat, de egyre kevésbé. Ez így még szerintem okés is lehet.
2015. dec. 22. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Gratulálok azoknak, akik a #3-t lepontozták.

Írni persze nem tudtak semmit.


Tudod, lehetett volna a fiúval más probléma is. Mondjuk kicsit megerőszakol, vagy akár megöl.

Persze ez ritkán fordul elő, de elég egyszer is, nem kell kétszer-háromszor megtörténnie, hogy baj legyen belőle. Így elsőre nem mindig lehet ezt tudni, hogy mi lesz.

Ezért jobb, ha az első néhány alkalommal még nyilvános helyen vagytok, emberek között.

2015. dec. 22. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!