Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha randizgattok egy fiúval/lán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha randizgattok egy fiúval/lánnyal de még nem jártok, akkor mellette bepróbálkoztok másoknál is?

Figyelt kérdés

Hogyha van egy fiú/lány aki szimpatikus, találkozgattok, akkor ti hűek vagytok ahhoz az egy illetőhöz annak ellenére hogy nem vagytok kapcsolatban vele?


Vagy amikor alkalom adódik rá akkor másokkal is randiztok, esetleg összejártok szexelni, stb.? Mert ha azt nézzük, ez nem lenne megcsalás. Sőt, nem tudhatod előre hogy végül komolyra fognak-e fordulni kettőtök közt a dolgok és összejöttök-e. Mit gondoltok erről? Kort és nemet is írjatok!



2017. jan. 4. 20:30
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Nem.
2017. jan. 4. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
# 9: most komolyan - ha valakinek nemet mondasz, akkor mi van? Onnantól ő már nem fog téged érdekelni, de attól, ő neki, még mindig nem lesz párja. Erről szól a dolog.
2017. jan. 5. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
90%

Amíg meg nem egyezünk, hogy együtt járunk, addig randizok/szexelek másokkal is.

32/N

2017. jan. 5. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
72%
#12 Mert nekem lesz? Nem. Mi ez, lóverseny, hogy feltartom, miközben randizgat velem? Egyébként meg volt már részem abban, hogy "bocsi, de találtam valaki mást", nem kívánom senkinek az érzést, hogy nem elég jó...
2017. jan. 5. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

# 14: nem lóverseny, csak az élet (írom ezt, 31 éves férfiként). Ha nincs meg a kölcsönös szimpátia, hogy hosszú távon együtt legyetek, akkor mi a probléma azzal, ha másnál is bepróbálkozik.

Én már jártam úgy, hogy egynél kitartottam, közben a másik illető talált már párt magának.

2017. jan. 5. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Ha már azt érzem, hogy összejönnék vele, akkor megszakítom a kapcsolatot másokkal, és nem randizgatok mellette. Amíg ez az érzés nincs meg, addig viszont igen.
2017. jan. 5. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
#15 Ha nincs meg a szimpátia, akkor az az első randin kiderül, továbblépünk, lezárjuk a dolgot, lehet keresni mást. Mégis minek töltenél feleslegesen időt azzal, akihez nem vonzódsz? Várod a csodát? Ha meg meg van a vonzalom, akkor miért keresnél mást?
2017. jan. 5. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Lehet maradi vagyok és leleszek szólva, de szerintem szemétség több emberrel randizni. Ha én megtudnám hogy rajtam kívül másik 4 lánnyal is ismerkedik, elég rosszul esne, úgy érezném magam mintha versenyeznem kéne. Márpedig egy olyan pasi kegyeiért nem fogok küzdeni, akinek mintha kb mindegy lenne kivel, csak az egyikkel összejöjjön. Én elvárom hogy egyedül velem foglalkozzon, engem akarjon megismerni. Ha az első randin nincs meg a kémia, akkor nem is kell tovább húzni a dolgot, de nemigaz hogy addig nem lehet kibírni hogy másokkal ne randizzon. Mivan ha előttem olyannal találkozik aki jobban tetszik neki, nekem már esélyem se legyen? Vagy utánam találkozik és inkább őt választja, holott engem csak jobban megkellett volna ismerni?

Valóban nem számít megcsalásnak, ezzel egyetértek. De nálam akkor is elveszítené a belé vetett bizalmamat, mert rögtön azt gondolom az ilyenekről, hogy a párkapcsolatban is több mint 2 személy van jelen. Hogy miért? Mert ha én nem vagyok elég jó, akkor ott lesz valaki más aki boldoggá teszi bizonyos dolgokban.

2017. jan. 5. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

# 17: nincs megírva a nagy könyvben, hogy az első randin derül ki, vagy később.

# 18: az idővel az a gond, hogy kevés van. Piszok kevés van belőle. Erről szól, nem másról. Nem vagytok eljegyezve, vagy házasodva, mert azt megértem, hogy akkor csak veled foglalkozzon (megérteni megértem, de a nagy számok törvénye szerint, nem olyan ritka a 'megcsalás').

2017. jan. 5. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!