Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek egy idősebb és...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egy idősebb és tapasztaltabb pasival, vagy egy fiatalabbal érdemes elveszíteni a szüzességet?

Figyelt kérdés

Egy barátnőmmel hozódott fel a téma, és azóta ezen "vitatkozunk". Szerinte egy idősebb(30+)pasival érdemes elveszíteni, mert neki több tapasztalata van. Én most "kavarok" egy pasival, aki nálam egy évvel idősebb. Nem szexeltünk, mert szűz vagyok, de ujjazás az volt, orál oda-vissza meg stb.. Én nagyon élveztem vele, és szerintem van olyan tapasztalata ami egy szűznek elég lenne. Meg amúgy figyelmes volt végig még megujjazott, kérdezte hogy fáj-e, óvatosan csinálta stb.. Szóval az én véleményem szerinte a szüzesség elvesztése ugyanolyan jó lehet egy veled majdnem egyidős "tapasztalatlanabb" pasival is, mint egy idősebb, tapasztaltabb férfivel.

Ti mit gondoltok? Ti idősebb, vagy veletek egyidős pasival vesztettétek el? Ha lehetne, csinálnátok másképp?


2019. aug. 28. 20:23
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
63%
Nekem 42. évesen volt egy 16. éves barátnőm. Nem volt már szűz, de azt mondta hogy jó lett volna ha én lettem volna neki az első. Csodás volt vele a szex.
2019. aug. 28. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:

Nem érdekel ez a könnyűvérezés, mert én attól hogy így gondolkodok nem érzem magam könnyűvérűnek, szóval nem fog meghatni ha egy ismeretlen annak tart.

Amúgy köszönöm a normális válaszokat, felpontozom őket.

2019. aug. 28. 20:46
 13/20 anonim ***** válasza:
80%

Egy kapcsolatom volt, kezdőként egykorúan vesztettük el, 1év plusz a javára.. Nem tudom mit számit ez, csak a hülye ribik gondolkodnak ezen.

nem követem a kérdést.

2019. aug. 28. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
73%
A szerelmeddel
2019. aug. 28. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
80%
#12; De attól még az vagy,nyugi.
2019. aug. 28. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem a kortól fog függni, hogy milyen lesz. Ha ugy gondolod, hogy vele szeretnéd, akkor mindenféle baromság ne tartson vissza.
2019. aug. 28. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:

#15

Jól van, akkor az vagyok, nekem teljesen mindegy.. Valószínűleg te is azért vagy 54%-os mert olyan értékes tanácsokat adsz.

2019. aug. 28. 21:06
 18/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem a kor a legfontosabb, s nem a tapasztalata, hanem az hogy vonzódj az adott férfihez és legyen veled figyelmes, rád tudjon hangolódni. Egészségedre és használj óvszert!
2019. aug. 28. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Én az idősebb, tapasztaltra szavazok!
2019. aug. 28. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

saját vélemény:

a szüzesség elvesztése a legjobban a szerelmeddel esik, aki iránt érzelmek vannak. Hidd el, nincs rosszabb egy érzelem mentes szexben, olyan egyénnel, aki iránt semmit sem érzel.

Ezt lehet 30+ évesen meg tudod csinálni és élvezed is, de fiatalon még túl fontos az érzelem.


Szóval olyannal veszítsd el, akit szeretsz és ha ez azt jelenti, hogy várnod kell extra 2 évet, akkor vársz.


Puszta elméleti szinten:

Igen, az idősebb, tapasztaltabbal jobb, érted, mert ő tapasztalt. Ez nem jelenti, hogy egy fiatal srác nem tud odafigyelni és ügyeskedni, de míg ő lehet életében elsőnek ujjaz, addig a tapasztalt tudja, hogy lehet nem ujjazás kellene, hanem nyelv technika, mert egy szűz nem élvezi igazán az ujjazást egészen addig, amíg be nincs fűtve rendesen. A fiatal, tapasztalatlan srácok hajlamosak elkapkodni a dolgokat és 2 perc után már durr bele, ütvefúró ujjazást csinálni. Ez a nagy hátrányuk, de persze nem mindenki ilyen.


Ugyanez igaz az idősebbekre is, hogy ők sokszor túl el vannak szállva maguktól és mivel már pár százszor dugtak, ezért nincs türelmük egy kezdőhöz. Olyan idősebb 30+ srácot is ismerek, akinek legalább 8 barátnője volt, mégsem tud dugni, mert sosem figyel oda a csajokra, csakis a saját élvezetére (a lányok sokat panaszkodnak).


Szóval egy kor nem elég, a személytől függ inkább, de a tapasztalat persze ad egy előnyt.

2019. aug. 29. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!