Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek egy idősebb és...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egy idősebb és tapasztaltabb pasival, vagy egy fiatalabbal érdemes elveszíteni a szüzességet?

Figyelt kérdés

Egy barátnőmmel hozódott fel a téma, és azóta ezen "vitatkozunk". Szerinte egy idősebb(30+)pasival érdemes elveszíteni, mert neki több tapasztalata van. Én most "kavarok" egy pasival, aki nálam egy évvel idősebb. Nem szexeltünk, mert szűz vagyok, de ujjazás az volt, orál oda-vissza meg stb.. Én nagyon élveztem vele, és szerintem van olyan tapasztalata ami egy szűznek elég lenne. Meg amúgy figyelmes volt végig még megujjazott, kérdezte hogy fáj-e, óvatosan csinálta stb.. Szóval az én véleményem szerinte a szüzesség elvesztése ugyanolyan jó lehet egy veled majdnem egyidős "tapasztalatlanabb" pasival is, mint egy idősebb, tapasztaltabb férfivel.

Ti mit gondoltok? Ti idősebb, vagy veletek egyidős pasival vesztettétek el? Ha lehetne, csinálnátok másképp?


2019. aug. 28. 20:23
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
92%
A szerelmeddel veszítsd el...
2019. aug. 28. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
86%
A szerelmeddel érdemes.Nagyon jó élmény lesz.
2019. aug. 28. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Én szűz-szűz felállásban szerintem ez a legjobb és 1 évvel volt fiatalabb a barátnőm. (ja és nem baj, ha olyannal veszted el, akit legalább szeretsz, persze mai világban beleugranak csak úgy a lányok a farokba, de végülis nekem mindegy :d a lényeg ne legyen negatív élmény, mindegy, hogy öregebb, fiatalabb stb.)
2019. aug. 28. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Én nem hiszek ebben a "legjobb érzés a szerelmeddel elveszíteni" dologban. Lehet másnak bevállt, és neki így esett jól, de engem hoz lázba a dolog. Szerintem ha megvan a megfelelő bizalom, tisztelet stb., akkor pl egy barátság extrákkal kapcsolatban is el lehet veszíteni. Persze hosszabb idő eltelte után. Úgy is lehet akkora élmény mint a szerelmeddel(ez az én véleményem)
2019. aug. 28. 20:29
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

Mindig megy a vita ezen a témán...

Én továbbra is azt mondom, a kornak nincs semmi jeletősége. Lehet valaki 50 évesen, 100 szexpartner felett is egy önző baromfi (trágárságszűrő, bocsi), aki csak a saját kielégülésével foglalkozik és hogy bizonygassa mennyire alfahím. Ugyanígy egy 20 éves fiú is gondolkodhat olyan éretten, hogy akit szeret, arra vigyáz, odafigyel rá, a párja boldogsága számára az első. Ezek elmondhatatlanul többet érnek, mint bármennyi partner.

2019. aug. 28. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

Akkora elmeny nem lesz baratsag extrakkal kapcsolatban,mint ha a szerelmeddel tortenne...szerelem 1000x jobb dolog,mint egy bizalmas kapcsolatban elvesziteni..


En a szerelmemmel veszitettem el,es hihetetlen jo erzes volt..Csak ha megbanod,ne mi legyunk erte a hibasak.


18/L

2019. aug. 28. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
33%
Ha így gondolod akkor teljesen mindegy.Akár egy 70 évessel is megba...athatod magad.
2019. aug. 28. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

#5

Igen, pontosan én is így gondolom.

#6

A szerelmeddel lényegében csak lelkileg más, a behatolás meg az egész szex lehet a szerelmeddel illetve egy bizalmas partnerrel is rossz és jó is. Nyugi, eszembe sem jutott a gyk-s embereket hibáztatni ha megbánom..

2019. aug. 28. 20:37
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha ugy erzed neked nem kell a kapcsolat hozza akkor csinald. Nem kor fuggvenye hogy kivel erdemes elveszteni. Ha eleg figyelmes es turelmes a srac akkor lehet akar veled egykoru is, nincs azzal semmi gond. En anno az akkori nagy szerelmemmel vesztettem el, 3 evvel volt idosebb nalam es egy lannya volt elottem. Jo elmeny volt igazabol, semmi extra nagy tapasztalat nem kell szerintem egy szuz lanyhoz
2019. aug. 28. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
0%
Nem tudod kimagyarázni, hogy könnyű vérű vagy.
2019. aug. 28. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!