Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire gyakori, hogy egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire gyakori, hogy egy anyukának bejönek a fiával egykorú srácok?

Figyelt kérdés
Gondolok itt 18- 19 éves fiúkra.
2019. aug. 28. 07:41
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem anno 1 évig volt titkos viszonyom középiskolai haverom anyjával. Mindig is bejöttek a milfek, a pláne viszont az hogy itt az anyuka kezdeményezett, és hogy már több mint 10 éve ismertük egymást. Elárulta hogy már tizenévesként is titkon bejöttem neki mikor átjártam hozzájuk, csak akkor még nem merte mondani.
2019. aug. 30. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
11-es vagyok, azt elfelejtettem leírni hogy a viszony idején már 28 éves voltam, az Anyuka meg 48.
2019. aug. 30. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha belegondolok, jópár milfre rámozdulhattam volna fiatalként, csak akkor még nem vettem a jeleket, meg az önbizalmam sem volt rendben, de mai fejjel visszagondolva értelmét nyerik azok a pillantások, viselkedések...

Nem lehet figyelmen kívül hagyni azt a tényt, hogy sok milf korban lévő de még jól kinéző nőt elhanyagolnak otthon, belefáradt a házasságába, és érzi már az öregkor közelségét, tehát hogy talán már csak pár jó éve lesz, utána max nagymamaként gondol rá mindenki. És ha esetleg elsőre meg is botránkozik egy jóval fiatalabb srác közeledésén, azért titkon jót tesz az önbecsülésének.

2019. aug. 30. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Előző válaszoló..nem biztos az,hogy sok milf (bár szerintem velem együtt sokan nem szeretik ezt a kifejezést)elhanyagolt a házasságában,de az biztos,hogy az önbizalmának jót tesz egy klassz fiatal pasi érdeklődése.

Sosem jut eszembe az,hogy mi lesz így,hogy öregszem, nem hanyagol el a párom, viszont volt fiatal pasim.

2019. aug. 30. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Nekem bejönnek, és sok más korombelinek is...
2022. júl. 22. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!