Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ezzel mit kezdjek?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezzel mit kezdjek?

Figyelt kérdés

Ő a legelső fiú, akivel együtt vagyok és most tartunk ott, hogy kipróbáltam a szopást is.

A barátom spermája nagyon rossz izű és elég gyorsan el is élvezett a számba. Nem szólt előtte, úgyhogy a gyorsaság miatt is egy picit meglepődtem és szinte hányingerem lett tőle.

Nem bírtam lenyelni, tényleg nagyon rossz íze volt és ráköptem a barátomra mert nem bírtam a számban tartani egy pillanatig sem kb.

Tudom, nem épp a legszebb befejezés.

Mit csináljak, mondjam meg neki?

Ételeketől tényleg más lehet az íze?

Ha nem bírom lenyelni, hova "illik" kiköpni?


2019. aug. 26. 08:22
 1/8 anonim ***** válasza:
85%
Elvileg az ananasz segit az iz javitasaban. Kikopni szerintem siman zsepibe de en sose engedem a szamba. Inkabb a mellemre.
2019. aug. 26. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem beszéld meg vele. Hátha tudtok javítani az ízén, ha még nem max ne a szádba élvezzen el, vagy ha igen mindig legyen zsebkendő a közelben abba ki tudod köpni.
2019. aug. 26. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
71%

Azonnal engedd ki a szád és a pénisz között a kezeid közé, fantasztikus érzés lesz neki, neked pedig nem kell lenyelni sem köpködni.

Vagy zsepibe normálisan kiköpöd.

2019. aug. 26. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mar regota tartogatta hogy legyen mit nyelned:D. Azert lehetett rossz. Van aki a látványátol is hányingert kap.
2019. aug. 26. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%

Sok lehetoseg van, pl a vegen az arcodra vered ugy, hogy nyitva a szad, aztan a melledre folyatod azt, ami a szadba ment.

Ha megtanulsz melytorkozni, akkor pedig egybol mehet torokra.

2019. aug. 26. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
84%
Ananász javít az ízén,a kv és cigi ront rajta. Ezt olvastam anno.Nem tudom hogy mi igaz belőle
2019. aug. 26. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem egyforma a férfiak spermájának az íze és még ugyanazon személyé is változik (alkohol, dohányzás, ételek stb.), de attól a sós "alapíze" még nem fog változni. Ha nagyon rossz ízűnek találod akkor mond meg a párodnak, hogy máshova menjen el, ezernyi lehetőség van vagy egyszerűen csak köpd ki. Egészségetekre és aktus során használjatok óvszert!
2019. aug. 26. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ne is nyeld le, nem kötelező. Ha elvárja a pasid, akkor szakítsál vele.
2019. aug. 26. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!