Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Pasim nem tudja elfogadni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasim nem tudja elfogadni hogy aktmodellkkedtem? Mit kezdjek ezzel?

Figyelt kérdés

Idosebb nalam 10 en evvel...mar van egy saladja van egy gyereke..most velem van egyutt ugymond..mert most nemtudom mi van..most jeloltem vissza instan megnezte a kepeim amik nagyjabol hasonloak mint facen..es azt irta hogy csalodott hogy nemtudja mit kezdjen ezzel az egesszel....mert a baratnojerol ilyen kepek vannak fent...hozzateszem csak bikinis kepek a mas.joo egyik kepen csak egy feher ingbe vagyok.meg van direkt a popomrol is bikiniben!!!!!

Aprilisban fotomodellkedtem volt ny aktmodellkedesem erotikus stilusban amirol meg plane nem tud a baratomm..most ezen is kiakadt hogy bikinis kepek vannak fent ....

Hat ha tudna a masikat...

Es jo van fent egy a fotozasrol is ahoo fekszem az agyom fehernemuben...

De akkor is...

Olyan birtoklo olyan feltekeny....

Ha irok neki hogy pl.fekszek itthon mar egybol kerdezi hogy kivel



Vagy egybol az van ha megyek bulizni hogy tuti pasizni fogok...

Most nem is ir ram hatagszik

Irtam neki hogy pedig kepzelje le ez van...ha nemtudja elfogadni akkoor ne sem...

Az se erdekel ha emiatt nem visz ki magaval kulfoldre dolgozni...mert ugyvolt kivisz...


2017. szept. 20. 16:48
 1/9 A kérdező kommentje:

Többen irtak provibe hogy a pasim csalja a nojet de nincs egyutt a novel mar!!!Beakarja perelni exnojet mert nem engedi a lathatast a gyerekre!!!

Es a pasim lefotozta az insta oldalam es ezt kommentelte hozza:

Nem szeretem ha bnom ilyen képek vannak fent interneten.. nem tudom hogy mit kezdjek ezzel


En meg ezt irtam neki:


Akkor ne szered

En modellketem is

Ha nem tudod elfogadni

Akkor en se tudok velunk mit kezdeni


..

2017. szept. 20. 16:55
 2/9 A kérdező kommentje:
Meg azt irta hogy csalodott
2017. szept. 20. 16:59
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
Hát a pasid bizony egy igazi pszichopata energiaelszívó lélekvámpír. Nyugodtan mondhatjuk, hogy mentálisan problémás. Sajnos előbb utóbb meg fog fojtani a féltékenykedésével ...csak nehogy átcsapjon agresszívba, mert a végén még tényleg bajod lesz belőle. Szerintem szabadulj tőle, amíg tudsz. Nemegy hasonló emberrel találkoztam, akiknek a párja panaszkodott nekem. Bizony volt olyan, ahol rendesen terrorba tartotta a végére az egyik a másikat.
2017. szept. 20. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
96%
Lehet nem tudja kiolvasni amit írsz, mert nekem sem sikerült...
2017. szept. 20. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
muti az instad
2017. szept. 20. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
91%

Ahogy fogalmazol kb 15 éves lehetsz. vagy 12.

15 évesen már elvált pasid van?

2017. szept. 20. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

amugy egyebkennt. ilyen az


amikor a zsak megtalálni foltjat.


Jobb lenne együtt maradnátok. Így talán kettőtöknek összejönne egy 110 es IQ.

2017. szept. 20. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

MÁR MEGINT TE?



Menjek, maradjak?! TÖBBI lent.

November közepén van egy pasi aki kivinné magával külföldre.Ezért kiiratkoztam suliból most aug,30-ÁN De másnap anyum visszacipelt az igazgatóhoz mert am is hiányosan töltöttek ki a bizonyítványom és mint kiderûlt anyum barátnője az igazgatóasszonya..(anyum is pedagógus)így végül elkezdtek győzködni hogy iratkoznak vissza.Raadasul én eddig magántanuló voltam,most nappaliba vagyok visszairatva ismét.Bevallom az egészben azért mentem bele mert anyum megígérte nekem hogy kapok egy Samsung Galaxyt j3-at es anyagilag mindenben támogatni fog..Ezért elmentem kinéztem a telefont a boltban,félrerakattuk.Este megírtam a pasiknak hogy nem megyek ki most vele,erre be sértődött szakítani akart.Akkor másnap nem mentem be evnyitomra.Anyum kiakadt es nem veszi meg a telefont!Ezért most elvileg hétfőtől ,mennem kene suliba,a pasi meg mindig kicsit pipa rám,anyum nem veszi meg a telefont...úgyhogy valószínű végleg kiiratkozok es kimegyek a pasival november közepén..Annyit kell tudni róla hogy 30-on túl van,van egy kislánya akit mindennel jobban szeret es vagyok én akiért bármire képes lenne,azt írta ha kimegyek vele naponta 3-szor min.szexelünk kiadásban és hogy ami az öve az az enyém is..apropó ingyen kivisz igazából egy szép Hotelba lennék vele.Ha meg itthon maradok mehetek suliba rohadni es meg pénzem se lesz telom se lesz...(úgy volt dolgozok es abbahagyom a sulit)Apropó meg Van itthon is egy elvarratlan szál egy pasival aki tehetős meg ilyenek viszont narkos szr az agyban...de o nem fogott annyira meg mint ez aki elvinné innen.. Es ha kimegyek a pasival külföldre es megis gaz lenne akkor ott dolgozik egyik itthoni ismerősöm es igazából vele lennénk egy szálláson is..úgyhogy nincs gaz..igazából ez a hely ahova mennek Salzburgtól egy-másfél óra kis falu,jo szexre meg szükségem van meg idősebb is..exsamen(érettségim)meg igazából ami fontos töri,nemet,matek megvan..a többi miatt most nem fogok egy evet itthon az időt húzni...csak barátnőm szerint bolond vagyok ha kimegyek ezzel a pasival mert alig ismerem es lehet hogy teljesen más élőben meg lehet felcsinalna es így magához láncolna stb..es az az itthoni ismerősöm aki kint dolgozik vele ráadásul nekem közöm volt ahhoz a fiuhoz is...amiről a pasi tud is egyébként...

09-03 15:59 Privát üzenet

https://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__egyeb-kerdesek__..


Hogy vegyem rá őket? Hogy elengedjenek?

Bő egy hónap múlva "elszökök"itthonról pasi elvisz..először nála leszek (zalai)én meg ország másik vége..és elmegyek a szüleihez meg a lányát megnézi..utána irány salzburgerland..


A gond az hogy most anyumék miatt muszáj volt visszairtakoznom tanulni.enben a tanévben 2-szer voltam összesen bent..anyumék ezt nem tudják hogy lógok..és hallani sem akarnak róla hogy elmegyek..

Két opció marad:

Elszökök...

Vagy közlöm velük indulás előtt..vagy előtte pár nappal..de ezt nemtudok elképzelni tuti apám bever egyet a pasinak...

A pasi azt mondja hogy csak akkor jön értem le ha nem lesz rendőrségi akciò..

Pénzem még nincs..a lasi azt mondta ami az övé az az enyém is..

Arra is kivi vagyok milyen lesz egy nálam tizen évvel idősebbel a szex..pl nem borotvalja lent magát a pasi..én meg ugye mai lány vagyok adok magamra..

09-16 18:24 Privát üzenet

https://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__heteroszexualita..



De most már aktfotóid is vannak?

2017. szept. 20. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Prosti leszel kint?
2017. szept. 21. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!