Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ez törvénybe ütköző?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez törvénybe ütköző?

Figyelt kérdés
Egy röplabdaklubnál játszok már egy pár éve. Van egy idősebb edzőnk, illetve egy fiatalabb "segédedző" aki még egyetemre jár, de évekig röpizett, illetve jelenleg is röpizik. Elég jó játékosnak tartják, de ő inkább az egyetemmel szeretne foglalkozni, és hátrébb szorítja a röpit, ezért csak edzősködik. Heti 4x van edzés, 1x ezzel a fiatalabb pasival, aki amúgy 23 éves. Most viszont az idősebb edzőnek volt egy komolyabb balesete, ezért egy jóideig nem fog minket edzeni. A fiatalabb pasi veszi át a helyét. Kölcsönösen szimpatikusok vagyunk egymásnak a pasival. Ezt én is észrevettem, illetve több csapattárs is(flörtölünk, gyakran szóba kerülnek szexuális témák is stb.. ) szóval gondoltam ha mostantól heti 4x fogjuk látni egymást, akkor bepróbálkozom. Már csak abban nem vagyok biztos, hogy ezt nem tiltja-e valamilyen törvény, mint pl egy tanár-diák kapcsolatot. Nagyjából utánanéztem a klub szabályzatában,de semmi konkrét dolgot nem ír róla. Van valakinek valami hasonló tapasztalata, vagy saját, vagy ismerősi körből? Természetesen a saját vélemények, gondolatok is érdekelnek a témával kapcsolatban.
2019. aug. 25. 14:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem törvénytelen a viszony csak ne derüljön ki a dolog.Mert támadási felületet adsz a többi csapattársnak.
2019. aug. 25. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
26%
Igy szeretnél a kezdőbe kerülni?
2019. aug. 25. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

14:24

Nem,pont az hogy nem akarom hogy az egész dolog befolyásolja a röpis karrieremet. Szóval nem akarom azt hogy a pasi miatt kerüljek feljebb, de azt sem, hogy ha lenne köztünk valami, akkor amiatt vágnám el magamat mert törvénybe ütközik. A pasi szimplán bejön, és nem amiatt szeretnék vele lenni hogy feljebb jussak.

2019. aug. 25. 14:26
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Mennyi idős vagy?
2019. aug. 25. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
73%
Ha még nem vagy 18 akkor a részéről törvénybe ütköző
2019. aug. 25. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
18 vagyok
2019. aug. 25. 14:35
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Semmi hiba, két felnőtt ember! Szeretkezzetek legyetek boldogok élvezzétek az életet! ;)
2019. aug. 25. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem.

Hajrá! :)

2019. aug. 25. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%
Gerinc gyerekek gerinc
2019. aug. 25. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
A tanár-diák kapcsolat sem törvénybe ütköző, ha a diák elmúlt 18. Max. nem etikus, de nem te lennél az első, aki a tanárával jött össze.
2019. aug. 25. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!