Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi a véleményetek erről a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek erről a kérdésről?

Figyelt kérdés

Főleg miss toplista véleménye érdekelne.


https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarsk..



2019. aug. 24. 13:17
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem hatalmas álszenteskedés, amit levágtak.


Normális ember NEM monogám, de tény az is, kinek mi a normális. Nekem több fér bele, másnak kevesebb.


F, 36

2019. aug. 24. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
54%
A monogámiáról is szép vitat lehetne indítani.
2019. aug. 24. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
74%

Én monogám vagyok

Akkor bolond vagyok?És,ez kit érdekel?


Én olyan emberrel eleve nem jönnék össze,aki szexkapcsolatban van,mert undorito egy tevekenyseg.


Lehet lepontozni.


26/F

2019. aug. 24. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
45%

Nem hazudnak ők, csak marha szexisnek tartják, hogy húzzák a fiúk agyát. Hát, nagyon nem az.


F, 34

2019. aug. 24. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
#1,#4 legalább egy kort irj minden válaszodhoz...
2019. aug. 24. 13:36
 6/15 anonim ***** válasza:
91%

A négyes nem én vagyok, csak az egyes.


F, 25

2019. aug. 24. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
54%

Megfiatalodtal, draga :)


Idoutazo vagy? :D

2019. aug. 24. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Miss toplista szerint annál a kérdésnél pont összegyűlt egy csomó álszent ember, mivel ha megfigyeled, minden kérdésnél úgy dől el hogy mi lesz ott az általános álláspont, hogy mit ír az első. És ennek pszichológiai oka is van, hogy miért követi az egyik ember a másikat, de ebbe most nem mennék bele.

Tegyük fel hogy van egy fix valakid, akit nem mondanál dugópajtinak, totál meghatározhatatlan ami kettőtök között van, a lényeg hogy bizonyos időnként találkoztok. Megismersz valakit online, váltottatok néhány üzenetet, úgy tűnik hogy jól kijönnétek. Viszont még soha az életben nem találkoztatok, honnan is tudhatnátok hogy nem mennétek élőben egymás agyára, vagy hogy úgy is meglenne-e az a szimpátia?

Egyszerűen életszerűtlen és nevetséges ezért befejezni a fix kapcsolatoddal. Ilyesmi csak egy olyan embernek a fejében fordul meg, aki vagy egy álmodozó tini, vagy idősebb szűz akinek soha életében nem volt még semmi köze a másik nemhez.

Akivel ismerkedsz, muszáj találkoznotok, és megnézni hogy kijönnétek-e élőben. Ha a találkozás után mindkét fél úgy gondolja hogy szeretné folytatni, akkor jön az a rész hogy mindenki lezárja az addig futó dolgait.

Legalábbis felnőtt embereknél ez így megy.

2019. aug. 24. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

#8 értem, tehát akkor ugyanúgy én vagyok a hülye, meg az összes válaszoló csak mert az első azt irta. És véletlenül pont mind egyetértett vele és velem is. És továbbra is neked van igazad... Ok.

Nyilván egyikünknek se fog változni a véleménye csak megszerettem volna mutatni hogy van még néhány ember aki úgy gondol erre a dologra mint én.

2019. aug. 24. 16:29
 10/15 anonim ***** válasza:

Eleve abban a kérdésben nem is arról van szó mint amin te pörögsz már egy ideje.

Így kéne feltenni, nem olyan általánosan, hogy dugópajti, meg hogy ismerkedés. Az általad elítélt esetben a dugópajti valójában nem is dugópajti, az ismerkedés pedig egyszerű "netes csevegés"...

Nem olyan klasszikus értelemben vett ismerkedés, találkozgatás, amire minden normális ember asszociál az "ismerkedés" szó hallatán.

2019. aug. 24. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!