Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tudom sok kérdés van erröl de?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudom sok kérdés van erröl de?

Figyelt kérdés
ti mit gondoltok a 3 a szexröl házasságban?
2019. aug. 7. 17:13
 1/5 anonim ***** válasza:
80%
Én kicit beszéni mágyár de szeretni 3 a szex.
2019. aug. 7. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Csicuki ***** válasza:
84%

Szerintem ez nem sokban változtatja meg a dolgokat, hogy házasok ha házasság előtt is csinálták hármasban akkor utánna is fogják, ha nekik tetszett.


És ha mind két fél venne van hogy legyen harmadik és ettől nem dől össze a kapcsolat akkor miért ne, csak beszéljék meg előre.

2019. aug. 7. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Megis mit szamit hogy mi mit gondolunk? Nem ertem a kerdest. Ha mindket felnek jo akkor az is oke ha havi szinten orgiakat tartanak a lakasukban. Lenyeg hogy tudjak kezelni es mindketten akarjak
2019. aug. 7. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Közös megegyezés kérdése.
2019. aug. 7. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem az számít, hogy házasságban, élettársi kapcsolatban stb. - hanem az, hogy mindkét fél egyformán legyen rá nyitott, kívánja és ugyanazt akarja!

Át kell alaposan beszélni, ki miért szeretné, mit vár tőle, mik a közös játékszabályok.

2019. aug. 7. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!