Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit gondoltok erröl? /F

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok erröl? /F

Figyelt kérdés
Van egy barátnöm, akivel már 4 éve együtt vagyok, viszont most volt úgymond egy éves “kihagyásunk”, mivel nekem egy evre el kellett utaznom kulfoldre, munka miatt, (nem rég jöttem haza)és ö nem jöhetett velem, de megbeszéltük hogy továbbra is együtt maradunk, és tartsuk a kapcsolatot is, és mindketten hozzájárultunk, hogy ez idö alatt amíg nem vagyok itthon, kereshetünk mindketten szexpartnert magunknak. Én találtam ki az ötletet, viszont én magam nem kerestem magamnak, el voltam addig egyedül is, viszont ö neki volt egyetlen egy srác, akivel ezalatt az egy év alatt rendszeresen összejártak szexelni, heti 3-4 alkalommal. És a lényeg az, hogy a barátnöm mindigis sportos, vékonyabb alkat volt, viszont most az egy év után mikor múlthéten hazajöttem, vagy 15 kilot felszedett magára, és rendesen duci alkat lett, és eddig nem is tudtam róla hogy ennyit hízott, és azt mondta hogy azért hízott el, mert a partnerének, akivel szexelt, ez tetszik. Ti mit gondoltok erröl hogy valaki egy tartósabb szexpartner igényei miatt hízik meg? Nekem egyebkent nincs bajom vele, jól meg vagyunk azota a baratnommel, es miota itthon vagyok, mar nem jar szexelni vele, csak vegulis igy belegondolni fura hogy a sportolást meg az egeszseges eletmodot csak ezért abbahagyni..
2019. máj. 27. 17:51
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Azt gondolom, hogy... vártam mikor fejted ki, mi a probléma. Merthogy mi is? Szerintem nem vagytok normálisak, de ha téged nem zavart, hogy mással kefélt, meg az sem, hogy duci lett, akkor mégis mi a fészkes fene itt a gond?
2019. máj. 27. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
36%
Nem akart mégegy pasit keresni akinek az jön be amilyen egyet talalt azt jóvan az úgy
2019. máj. 27. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
88%

Én már inkább nem mondok semmit...

Léteznek ekkora balfàcàn palik akik elnézik, hogy a nőjüket egy éven keresztül más pasi dugja orrba szájba majd vissza jössz és jól megvagytok??

Vicc kategóriába kellett volna ezt ki írni 😥

2019. máj. 27. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Elég szomorú ez az egész történet.


Nem, nem változtatnék az alakomon egy szexpartner miatt. De sokmindent csináltatok mindketten, amit én nem tettem volna. Igazából ebben asztoriban csak olyan van.

2019. máj. 27. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
85%

Először is, egy csaj, aki sportos volt, 15 kilótól nem lesz duci!! Max. molett, de mindegy.

Másodszor, egy pasi, akinek a husos lányok jönnek be, miért ne keresne magának olyan partnert?

Harmadszor, elég sötét lehet a barátnőd, ha emiatt változtatott a külsején.

És végül, úgy ámblokk nevetséges ez a történet...

2019. máj. 27. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hat ez a sztori szanalom a kobon. Remelem, csak kitalacio. 25f
2019. máj. 30. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
XD ki az a retardált aki ezt beveszi? Már nem azért, de ez röhej!
2019. máj. 30. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A testsúlygyarapodás a kisebb baj a barátnődnél. A nagyobb gond, hogy egy évig egy másik faszi verte bele a farkát a muffjába heti 3-4 alkalommal. Az olyan 150-200 dugás. Ha szerinted ez oké, akkor jó. Én egy ilyen nőt csak szexpartnernek tartanék meg, semmi másra.
2019. máj. 31. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!