Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A lányok, miért várják el,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok, miért várják el, hogy jóképű pasijuk legyen?

Figyelt kérdés
Ha én 1-10-es skálán vagyok 4-es értékelés,nekem nem is lesz barátnőm?

2019. aug. 23. 20:24
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
legyel önmagad probalkoz aztan lesz
2019. aug. 23. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
96%

Nem várom el hogy a 10/10-es pasik vonzódjanak hozzám. Azt mondanám, 3/10-es vagyok, jobb napokon 5/10. Tisztában vagyok azzal, hogy a saját kategóriámon belül kell keresgélnem. Csak az a baj, hogy ezekből a srácokból süt a bizonytalanság, amit hajlamosak túlkompenzálni. (pl.; azzal hogy milyen sok pénzük van, vagy milyen okosak, pedig valójában egyik sem igaz olyan mértékben ahogy állítják.)

Nagyon várom hogy találkozzak azzal a férfival, aki nem full jóképű, nem gazdag, és nincs három doktorija, de tisztán látja magát, van benne kellő tartás és önbizalom. Ez a szexi. Ha egy férfiban van tartás, a nők agyának egy hátsó szegletében egy kis hangocska ezt fogja mondani: "ó igen, ő képes lesz megvédeni és eltartani a tél közepén egy viskóban az erdőben, míg én az újszülött gyermekünkre vigyázok, ezaz, igen, szexeljünk, SZAPORODJUNK!!!" Emiatt a hangocska miatt találja sok nő szexinek a karrierjében sikeres, vagy egyenruhás férfiakat.

Kedves Férfiak, bárcsak kikapcsolhatnám ezt a hangocskát, nyilván nem kerülök ilyen körülmények közé, de ez az agy tudatosan nem kontrollálható részében működik. Egy nagyon ősi ösztön ez, 100 év nem elég a felülírására.

Amíg meg nem találom a megfelelő társat, nem járok olyan srácokkal, akik nem indítanak be.

21/L

2019. aug. 23. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 A kérdező kommentje:
#10 Itt a nok 90% ezt irja h a tokeletes pasi kell.Szerintem mindenki eszrevette mar,h itt ezt lehet nagyreszben olvasni.
2019. aug. 23. 20:55
 14/30 anonim ***** válasza:
96%

Nekem pl nem kell “jóképű” pasi. 24/L

Viszont a picsogásod kiábrándító.

2019. aug. 23. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
95%
Egyszer nem láttad meg hogy ilyet írtak volna itt a nok. Nem tudom te honnan veszed
2019. aug. 23. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
82%

Ugyan ugy elvarjak a ferfiak is, hogy csinos, szep baratnojuk legyen

Akkor a lanyok nem varhatjak el, hogy a partnerek megfelelo legyen szamukra?

2019. aug. 23. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
35%

1. Mert a társadalom felfújta az egójukat, még egy 6-os is azt képzeli magáról hogy ő egy 9-es, ezért ők se akarják lejjebb adni. És senki nem akarja az ilyen képébe vágni hogy ő se egy matyóhímzés, mert ő egy lány, a lányokat meg nem szabad így "bántani".

2. Mert amióta elterjedt az internet és már az egész világ egy nagy közösség azóta a fiatal lányok már nem a szomszéd Bélával hasonlítanak téged össze, hanem Jason Momoával meg Henry Cavill-el. Ez a nagy büdös igazság. (Persze, mi meg őket hasonlítjuk össze Mia Malkovával meg Faye Raegan-nel, csak mögöttünk nincs egy egész gendermozgalom ami azt mondogatná nekünk hogy mi meg is érdemeljük a 10-eseket csak mert létezünk)


Az egyetlen megoldás hogy kihozod magadból a maximumot. És ez nem egyik napról a másikra megy. Fejleszd a szociális készségeidet, legyél fitt, és legyél ambíciózus, tudd mit akarsz az életben elérni a nőkön kívül, és koncentrálj elsődlegesen arra. Ne emeld a nőket piedesztálra, és ne akarj túl korán családot alapítani mivel időbe telik míg egy férfi rájön ki is ő maga.

2019. aug. 23. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 A kérdező kommentje:
#17 Koszonom!!
2019. aug. 23. 21:04
 19/30 anonim ***** válasza:
20%
Mert miért akarjon rosszképűt? Akiben semmi nem mozgatja meg? Hülyeséget ne kérdezz...
2019. aug. 23. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
98%

Nem akarunk álompasit.

Mindenkinek mást jelent a jóképűség, mert nem egyforma az ízlésünk.

Nektek pasiknak is jobban bejön a csinos, vékony, szexi csaj mint egy átlag alatti nő nem?

L

2019. aug. 23. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!