Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A barátaim befolyásolni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátaim befolyásolni akarnak, hogy elveszítsem a szüzességem?

Figyelt kérdés

Van két nagyon jó barátnőm, de ők nem ismerik egymást.

"A" lány 17 éves kora óta nem szűz, azóta minden buliban (szóval minden héten szinte) összefekszik valakivel, és ő maga is megmondja magáról hogy hát igen elég nagy rib4nc de neki így jó.

"B" lány vagy egy évig fűzött fűt-fát bulikban aztán ahogy meg akarták rakni rögtön lemondott mindenkit és ő ezt élvezte, fél éve ő se szűz és elég aktívan egyéjszakázik.

Én 18 vagyok és még az első csókom se volt meg, lett volna lehetőségem de nem akarom az elsőt csak úgy valami random, nem olyan fontos nekem de minek csókolózzak olyannal aki nem érdekel. És ők mind a ketten mondják hogy nagyon ideje lenne széttennem a lábam, ne legyek már ilyen prűd majd ha rákapok a dologra sok idő kihagyás után majd meglátom én hogy minden pasit kívánni fogok stb...

Miért csinálják ezt? Nekem azért kéne azért szexelnem hogy az ő lelkük megnyugodjon hogy nem csak ők a megbélyegzett rib4ncok vagy mi?

Sose voltam egy érzelmes típus de többre tartom magam és az értékrendem annál hogy valaki olyannal veszítsem el akit legalább kedvelek és régóta ismerek.

18L


2019. aug. 22. 18:25
 1/5 A kérdező kommentje:
*hogy ne valaki olyannal
2019. aug. 22. 18:27
 2/5 anonim ***** válasza:

Azt ajanlom, hogy ne mas dontse el, hogy mikor veszitsd el es hogy kivel..

Majd mikor te ugy erzed, hogy itt a megfelelo ido es megvan a megfelelo partner akkor mehet, De ne hallgas azokra akik surgetnek vagy befolyasolni akarnak

2019. aug. 22. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
93%
Miért vannak ilyen barátnőid??
2019. aug. 22. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem kell ezt tenned, ha nem akarod. Mivel ők jól érzik így magukat, azt akarják, hogy csináld ezt te is.

Fontos, hogy azt semmiképp nem mondom, hogy 100%ban rossz amit csinálnak. Egyszer vagyunk fiatalok, mikor tapasztaljunk, ha nem most?

Viszont az is fontos, hogy úgy tegyél ahogy NEKED jó, ne úgy ahogy mások mondják.

18F

2019. aug. 22. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Nagyjából meg is válaszoltad, idézlek:

"Nekem azért kéne azért szexelnem hogy az ő lelkük megnyugodjon hogy nem csak ők a megbélyegzett rib4ncok".

2019. aug. 22. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!