Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen lenne csak azért egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen lenne csak azért egy haverral lefeküdni, hogy elveszítsem a szüzességemet?

Figyelt kérdés

Eléggé kétségbe vagyok esve,mert 23 idén leszek 24 éves és szűz vagyok.


Elszeretném veszíteni,mert sokszor vannak olyan időszakjaim,hogy kívánom a szexet vagyis hát a szexuális dolgokat,ilyenkor masztizok.Sajnos sokszor kevésnek érzem.


Igazából kapcsolatra nem vágyok.Nem is tudom milyen :/


Van egy haverom akinek bejövök,viszont nekem a srác nem,de tudom,hogy nem fekszik le minden héten más nővel.

Megfordult a fejemben,hogy beszélek vele erről illetve ha netán jól alakul a dolog és úgy látjuk még kapcsolat is lehet.De elsődlegesen csak a szex miatt feküdnék le vele.


Viszont benne van,hogy én nem akarom megbántani,mivel tudom tetszek neki,régebben volt rá utalás,hogy akar tőlem vmit,de én meg nem,akkor amúgy is rossz időszakom volt.

Szóval tényleg nem akarok rosszat.


Barátnőm azt mondta,hogy örüljön,hogy egy szűz lánynak elveszthette,ne pattogjon utána ha nem akarok semmit tőle. Csak nekem meg ez vhogy nem megy.



Mi a véleményetek erről?


2016. márc. 14. 19:24
1 2
 1/11 anonim válasza:
Figyelj, inkább haverral mint egy random ismeretlennel egy buli wc-jében.
2016. márc. 14. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Az jogos :D
2016. márc. 14. 19:32
 3/11 anonim ***** válasza:
hajrá,beszélj a mukival.
2016. márc. 14. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem először ezt beszéld le vele tényleg konkrétan, hogy te mit akarsz. Nem hiszem, hogy zavarná a dolog, csak azért az ne legyen, hogy nem mondod meg neki konkrétan, hogy nem igazán tervezel vele mást egyelőre, ne reménykedjen.
2016. márc. 14. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Persze,mindenképpen megbeszélném vele előre,hogy semmi komoly,csak szex aztán ha netán ha úgy alakul,hogy kapcsolat lesz belőle,nem bánom csak nem ez az elsődleges szempontom :) Semmiképpen nem akarom utólag ezt tudatni vele,azt nagyon köcsögségnek tartanám.
2016. márc. 14. 19:41
 6/11 anonim ***** válasza:
46%

Petting, orál volt már, vagy legalább pár részeg csók?

Mert csak úgy a semmiből dobni neki egy üzit, hogy elvehetné a szüzességed szerintem elég meredek lenne.

2016. márc. 14. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Vele semmi ilyesmi nem volt!!
2016. márc. 14. 20:14
 8/11 anonim ***** válasza:

És biztos vagy benne, hogy a haverod jól bánik a nőkkel?

Szerintem inkább egy idősebb, tapasztalt, gyengéd, rád is figyelő pasival ismerkedj!

Sokkal többen vannak mint gondolnád, akik csak szexbarátságra vágynak. Időnként találkoznak, szexelnek, különben élik az életüket.

Ha nem találsz ilyet, nekem is írhatsz! /F.

2016. márc. 14. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

8 évvel idősebb mint én,szóval tapasztalt :)


Volt barátnőjét ismertem,tenyerén hordozta minden értelemben csak vmi nem passzolt így szét mentek.

2016. márc. 14. 20:33
 10/11 anonim ***** válasza:
Szánalmas vagy.
2016. márc. 15. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!