Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kis farok probléma, mit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kis farok probléma, mit gondoltok?

Figyelt kérdés
Sziasztok, 21 éves szűz fiú vagyok átlagnál jóval kisebb farokkal (10-11 cm), mivel ennyi idős vagyok már, és ismerőseimnek családjaik, gyerekeik vannak, így keményen tisztában vagyok vele, hogy több téren is le vagyok maradva. Szerintetek érdemes egyáltalán próbálkoznom / gondolkodnom azon, hogy valaha normális szexuális életet, illetve persze normális életet éljek? (Tehát hogy saját családom legyen) Hiányzik nagyon már, hogy valaki szeressem na meg persze én is szerethessek. Szóval, lányok, fiúk, nők, férfiak, egyéb, mit gondoltok? Helyemben mit csinálnátok? Bunkó, paraszt hozzászólásokat mellőzzük. Köszi.

2019. aug. 22. 08:27
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:
38%
#28 van olyan lány aki annyira szűk, hogy egy közepes méret is fájdalmat okoz. Attól hogy te olyan tág vagy, hogy csak a 20centiset érzed meg, másnak még lehet jó a kisebb és ők ettől még nők..
2019. aug. 22. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim ***** válasza:
10%

#32

Egyáltalán nem vagyok tág, 22 évesen nehéz is lenne annak lenni...

2019. aug. 22. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim ***** válasza:
100%
Igen. A pasik nagy macsók, egymás közt megy a versengés, és valamiért egymás véleményére adnak. Nekem ez kicsit olyan, mintha melegek lennének, elvégre nem a nő véleménye érdekli őket...
2019. aug. 22. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim ***** válasza:
82%
Nem vagy elkesve semmivel! Meg fiatal vagy. Elobb a fejedbe kene rendet tenni, mert ilyen hozza állással tenyleg nem lesz senkid.
2019. aug. 22. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim ***** válasza:
30%

Két nő beszélget.

Szerinted számít a pénisz méret?

Nem! Csak ne legyen kicsi!

2019. aug. 22. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 anonim ***** válasza:
100%

Nekem se sokkal nagyobb, talán 1cm-el. Most nem kapom elő a mérőszalagot, bocsi. A lényeg, hogy nem nagy.

Én is sokat paráztam ezen még szűz koromban. Utána, hogy lett tapasztalatom, rájöttem, hogy a "normális" lányok eltudják fogadni. Ugyanúgy orgazmusig juttatom őket. A mutató ujjamtól eltudnak menni, ami azért vékonyabb és kisebb is mint a farkam... Csak ügyesnek kell lenni.

Talán az egyéjszakás felszínes kalandokat nem annyira ajánlom, ott lehet megszólnának.

2019. aug. 22. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim ***** válasza:
67%

10-11 cm iszonyat kevés, most ezen nincs mit szépíteni.

Az átlag 15 cm,,kb 2 cm szórással, ami azt jelenti hogy ezzel a mérettel a legkisebb 1-2 %-ban van.

2019. aug. 22. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim ***** válasza:
93%
Hogy mit csinálnék? Felkötném azt a bizonyos alsóneműt, és belevetném magam a párkeresésbe. Aki lemond az álmairól, az nem éli, csak túléli az életet. Te ezt akarod?
2019. aug. 23. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim ***** válasza:
100%
Azt hogy nem számít a méret, a kisfarkúak találták ki. Számít a méret. Ahogy a túl nagy se jó, a túl kicsi sem! Nekem a 21cm már nagyon fájt, a 17-18 a legjobb, a 12-t meg se éreztem. Amelyik ugyanis rövid, az általában vékonyabb is sajna. De azért feladni nem kell, van aki a kicsit szereti. Egyik barinőm pl olyan szűk, hogy még egy átlagos farok is fáj neki, és imádja a mostani párjának a kis farkát. Ez ilyen, mindenki megtalálhatja a hozzá illő párt!
2019. aug. 23. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim ***** válasza:
100%

#39 Érdekes hogy több nőtől is ezt hallottam

F

2019. aug. 23. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!