Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kis mell kis probléma, kis...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kis mell kis probléma, kis farok nagy probléma?!

Figyelt kérdés
Egyetértetek ezzel a megállapítással?
2015. júl. 16. 21:11
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
22%

Szerintem kis mell nagy probléma, kis farok nincs probléma.

Akkora mellem van, mint egy 14 éves kislánynak... Az ikreimre csak egy pedofil tudna felizgulni.

2015. júl. 16. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
52%

Kis mell nem probléma, kis farok probléma... :D

F

2015. júl. 16. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
63%
#1: Név, cím, telefonszám? :P
2015. júl. 16. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
#1 Ez hülyeség, fontosabb az arc, haj egy lánynál, mint a mell. :) Az én 12 centim viszont nevetséges.
2015. júl. 16. 21:18
 5/20 anonim ***** válasza:
nem hiszem hogy emiatt ne lenne nőd... van egy haverom..torzszülött és 9cm neki és egyszerre 3 nője van. ja és csoro!!!!
2015. júl. 16. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 megmondo007 ***** válasza:

mi számit kicsinek ?

#1 : a kis farok komoly lelki eredetü problémák alapját képezi ahogy a kis mell is. Bár szerintem nem a ló meret meg a G s légzsákok számítanak, aki ezt mondja az sekélyes mint az állat

2015. júl. 16. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

Semmi szexi nincs a felsőtestemben! Ahogy múlnak az évek, egyre kisebbek lesznek. B kosaras vagyok, de a melltartóban inkább több a szivacs, mint a hús.

De legalább seggem van. Így nem néznek fiúnak ha a fejem nem látszódik...


Vonalzón most magamhoz mértem ott lenn azt a 12 centit. Hát szerintem nem kicsi az...

2015. júl. 16. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Kis önbizalom nagy probléma
2015. júl. 16. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
egyátalán nem gond hogy kis melled van, én a lányok arcát,fogát szoktam nézni elsőnek sokkal fontosabb, legalább is nekem :)
2015. júl. 16. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
73%

Én nem értem a férfiaknak ezt a nagy problémáját a farokméret körül. Amikor az utcán sétálsz nem látszik, ha meg egy olyan nővel fekszel le, aki szerelmes beléd, nem fogja érdekelni.

A mell az más kérdés, mert már ránézésre is látszik. De ez is szerintem akkor probléma, ha egyéb önértékelési problémái vannak a lánynak. Nekem kicsi mellem van, de magas vagyok, szép hosszú lábakkal, hosszú derékkal, mindig volt pasim, nem érdekelt a mell téma. Nyilván aki a telt lányokat szereti, nem kezd velem, de azért még így is bőven van választék.

Egy ismerősöm pasija nekem beszólt egyszer:

-Egy ilyen kismellű nővel, mint te, nem tudnék mit kezdeni az ágyban, úgy érezném, hogy egy gyerekkel szexelek. Nálam a nő a nagy melleknél kezdődik.

Kicsit ledöbbentem, mert soha még csak nem is céloztam rá, hogy érdekelne a pasi. Meg is mondtam neki:

-Nálam meg a férfi 180 cm-nél kezdődik, szóval n e aggódj nem vagyok rajta a te várólistádon.

Na, még én voltam a bunkó.

Mivel a srác 160 cm, és biztos vagyok benne, hogy ez nála állandó problémája az egójának, elvörösödött, azóta utál. Minek köt belém? Úgy kell neki. Viszont engem azóta sem zavar, hogy kicsi a mellem.

2015. júl. 16. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!