Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kis mell kis probléma, kis...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kis mell kis probléma, kis farok nagy probléma?!

Figyelt kérdés
Egyetértetek ezzel a megállapítással?
2015. júl. 16. 21:11
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
7 Aranyos vagy, de veled semmi baj nincs azon kívül, hogy nincs önbizalmad. :)
2015. júl. 16. 21:28
 12/20 megmondo007 ***** válasza:

A 12 centi nem a világvége, nem akarok hazudni sem ugyhogy persze, sokkal nehezebb érvényesülni de ezeket a lelki problémák okozzák inkább azokat kell első sorban felismerni és orvosolni.

#1 Ez valószínűleg neked is hasznos tanács ha a méreted miatti lelki gondokkal küzdessz , engem például nem èrdekel a méret ha érzem a nőies kisugárzást és a magabiztosságot, ami főleg a testbeszédből làtszik

2015. júl. 16. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

Nekem semmi bajom nincs az önbizalmammal, de nagyon cukik vagytok srácok. ?) Több ilyen pasi kéne ide.

Csak kicsik a melleim. Ennyi. Bár ez igazán zavar. De kés alá tuti nem fogok feküdni. Kell oda vérvétel is. A tűktől pedig jobban félek, mint a haláltól. :D

2015. júl. 16. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Kis mell?Ne gyerekeskedjünk..én imádom a kis melleket..de az én kis farkamat szivesen lecserélném..
2015. júl. 16. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Nekem eddig csak kismellű barátnőim voltak és mindegyiket izgatónak találtam , tetszett a mellük semmi baj nincs a kis mellel csak a nőket frusztrálja , ezt tapasztaltam , ugyanis volt aki ez miatt az elején gátlásos volt de szerencsére rájött h úgy imádom ahogy van , amilyen adottságokkal rendelkezik :) viszont a kis farok más tészta mert van ilyen haverom akinek borzalmasak a kapcsolatai , szexuális élete pont ez miatt
2015. júl. 16. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 Tiboo Martino ***** válasza:

Nálam az elsődleges a szem aztán popsi, többi, és csak utoljára a mell és ha valaki megtetszik kicsi cicije van 90%-ban. KB mint a linken lévő

[link]

2015. júl. 16. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 Tiboo Martino ***** válasza:
A kis péló méret az meg igaz, h nagy probléma (legalábbis nálam) de ezt már ma leírtam egyszer és most nincs kedvem belebonyolódni ujra
2015. júl. 16. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%

Nem, egyikkel sem értek egyet.


Kis mellem van, az alakom sem kifejezetten nőies, az arcom sem a legszebb, abszolút átlagos. De valahogy sosem zavartak a kis melleim, és az eddigi párjaimat se. Pedig a mostani barátomnak eredetileg a nagyobb mellű, szélesebb csípőjű, "asszonyos" lányok tetszettek, mégis imád, még így 7 év után is totál odavan a testemért, pedig közel nem tökéletes.

És bár nem olyan sok, de a barátaimon kívül is akadt mindig olyan, aki próbálkozott. A pasik egy része szereti a kis melleket, a nagyobb részüket k...ra nem érdekli, hogy mekkora, egy részük meg a nagy mellekért van oda és esetleg fel sem izgulnak a kicsikre. Na, ők nem az én embereim, ennyi. Velük nem illenék össze és kész. Még jó, hogy van választék:)


A farokméret témával kapcsolatban pedig az a véleményem, hogy az extrém kicsi (mondjuk 10 cm alatt) és az extrém nagy (mondjuk 20 cm felett) között baromira mindegy, hogy mekkora.

Speciel a vibrátorom is 10-11 cm, és elég jól el tudok vele szórakozni még úgy is, ha nem kapcsolom be.


Kicsit béküljetek már ki magatokkal:)

2015. júl. 16. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Az ég adta világon egyik sem probléma. Probléma az ha nincs kezed, vagy lábad, vagy szegény vagy, mint a templom egere. Ezek nem problémák ( szerintem ).
2015. júl. 16. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Kérdező ne legyél eltévedve! Nem a méret számít. Használni kell tudni. (tapasztalat)

A mellekhez nem tudok mit hozzá fűzni. Talán csak annyit, hogy a kicsi nem fog lógni, a nagyra meg nehéz jó melltartót találni, mert vagy elkapkodják, vagy nincs.

2015. júl. 16. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!