Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kis farok probléma, mit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kis farok probléma, mit gondoltok?

Figyelt kérdés
Sziasztok, 21 éves szűz fiú vagyok átlagnál jóval kisebb farokkal (10-11 cm), mivel ennyi idős vagyok már, és ismerőseimnek családjaik, gyerekeik vannak, így keményen tisztában vagyok vele, hogy több téren is le vagyok maradva. Szerintetek érdemes egyáltalán próbálkoznom / gondolkodnom azon, hogy valaha normális szexuális életet, illetve persze normális életet éljek? (Tehát hogy saját családom legyen) Hiányzik nagyon már, hogy valaki szeressem na meg persze én is szerethessek. Szóval, lányok, fiúk, nők, férfiak, egyéb, mit gondoltok? Helyemben mit csinálnátok? Bunkó, paraszt hozzászólásokat mellőzzük. Köszi.

2019. aug. 22. 08:27
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
61%
Szerintem a kis farok egyáltalán nem probléma, van sok lány akinek meg a hüvelye szűkebb vagy rövidebb az átlagnál. 21 évesen manapság az én körömben nem gyakori a család, szval lemaradva sem vagy semmiről
2019. aug. 22. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
89%
Mindig érdemes próbálkozni. Feladni 100x könnyebb persze.
2019. aug. 22. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
87%
Próbálkozz az egyéniségeddel megfogni egy lányt, a farkaddal nem fog menni. A fő gond neked is a fejedben van.
2019. aug. 22. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
21%

Nem olyan vészes az, Magyarországon 13 centi az átlagos péniszméret, de van pár százezer ember, akinek ennél kisebb, ha meg külföldi lennél, mondjuk Koreai, akkor még nagynak is számítana, mert ott 9,5 centi az átlag.


Borotváld le a szőrödet, főleg a farkad tövénél, és akkor nagyobbnak fog látszódni.


Gyerekeik meg csak a tanulatlan embereknek vannak 21 évesen. Nyugodtan megpróbálkozhatsz az online párkeresőkkel is, ha nem is lesz hosszútávú a kapcsolat, önbizalom erősítésnek jó lesz, nekem is pont ugyanígy volt.

2019. aug. 22. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
73%
Szerezz be egy távol-keleti pitsát! Azoknak a kicsi is elég. A szegényebb régiókban sok szép lány van, akiknek igencsak exkluzívnak számít egy európai férfi. Még udvarolnod se kellene. A magyar nyelvet meg könnyen megtanulja majd. Tényleg.
2019. aug. 22. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
86%

Mindig van értelme próbálkozni.

Őszintén szólva én inkább választanálak téged mint egy nagy mérettel rendelkezőt.

Meg ne gondold azt hogy bármiről is le lennél maradva.

Bàr csak én is vártam volna a szexel 21 éves koromig.

Bőven van esélyed. ;) 23/l

2019. aug. 22. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
6%

#4

Magyarországon 16,51 cm az átlag, nem 13. Amúgy hát ja kicsi a farkad kérdező, de most mit tudsz tenni a nyavalygáson kívül? Próbálj meg ennek ellenére is magabiztosan csajozni.

2019. aug. 22. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
15%
Hidd el, ez a méret sokkal jobb, mint gondolnád. Sok esetben jobb is mint a nagy. Ezzel igazán keményen lehet dugni, ritkán éred csak el vele a méhszájat, ergo ritkán okozol fájdalmat vele. Az itteni hiedelmekkel ellentétben a nőnek az első pár centiig van sok ideg, no meg a G-pont is 2-3-4 centire van.
2019. aug. 22. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
18%

Most ide jött az összes szűz kommentelni akik azt írtá ez jó.

Fogggalmuk sincs milyen a szex, de erre azt mondja jó... egyeseknek 13 cm lankadtan, rámarkol úgy, eltűnik az ember markában, akkor majd a fent méret “jobb mint a nagyobb„.

Ismét szűz hülyeségeket, meg komplexusos kisfarkúak kommentjeit lehetett olvasni.


10-14, vizelni, meg szaporodni jó, másra nem!

Ezt mondenki tudja akinek van szexuális élménye, a fentebb írtakat még csak alapul se szabad venni. Sok szűz.....

2019. aug. 22. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
75%
Kedves kilences, van szexuális életem, 4 éve van barátnőm, és sorozatorgazmusa is van, sőt, még spriccelni is tud egy bizonyos pózban a farkamtól. Ami akkora, mint a kérdezőé. Ez mellé ment...
2019. aug. 22. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!