Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szexik az ilyen lányok?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexik az ilyen lányok?

Figyelt kérdés

Röviden rólam annyit hogy sportolok szóval van rajtam ízléses mennyiségű izom, nagy fenék, közepes cici, nagy combok, kis csípő és szép arcom van, rövid fekete hajjal. Persze mindenkinek más a szép, de na :D. Okos vagyok, művelt, nem egy stréber vagy könyvmoly de széles az érdeklődési köröm szóval a második világháborútól kezdve a kutyák párzásáig sok mindenről tudok legalább egy keveset. :)

Na és ismerkedtem egy sráccal, bókolt sokat, kedves volt aztán egyszer szóba került hogy én videójátékozok (méghozzá elég jól és elég sokat, de nem vagyok függő és nem teszem fontosabbá mint pl egy találkozót) és nála maga a tény hogy gamer vagyok elég volt ahhoz hogy három randi után elvágjon mindent. Szerinte egy lánytól nem jó dolog, biztos azon függök meg tuti minden fiúval kacérkodok mert megtehetem. Mondjuk szoktam poénkodni srácokkal de ha átlépnek egy határt megmondom hogy nekem ez így nem.

Na de tényleg ilyen nagy gond ha valaki lányként aktívan játszik és ezt tekinti hobbinak? Vagy ő csak ezt találta jó oknak hogy lekoptasson azért mert alapból nem kellek? Nektek ez baj lenne, esetleg tetszene hogy lehet együtt kockulni?


18/L


2019. aug. 18. 23:06
1 2 3 4 5
 31/45 Igen, én vagyok! :) ***** válasza:
25%
Console peasant!
2019. aug. 18. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/45 anonim ***** válasza:
18%
Ne foglalkozz senkivel, ezek mindenkit oltogatnak nagy szájkaratésok.. Az a fontos hogy magadnak légy jó úgy ahogy vagy, és a többi jön magától!
2019. aug. 18. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/45 anonim ***** válasza:
97%

Mert azt az önfényezést nem tudod annyival összegezni, hogy (ahogy te is fogalmaztál most utólag) "nem vagy igénytelen"? Vagy annyival, hogy külsőleg te rendben látod magad? Nyilván nem is azzal van a baj, hiszen a srácnak sem azzal volt a gondja, nemde? Mondom, ha rendben lennél magaddal vagy nem vágynál idegenektől 2 perc figyelemre (bár ez a kettő együtt jár), akkor egy ember véleménye miatt nem fordulnál a nagyközönséghez, kifejtve a méreteidet is. Vagy ha a külső megvan, akkor nem utasíthat valaki vissza azért, mert épp neki nem jönnek be a gamer lányok?

De azt is tudtam, hogy így fogsz reagálni. Úgyhogy nincs harag :D

2019. aug. 18. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/45 anonim ***** válasza:
97%
Okos vagyok, művelt, nem egy stréber vagy könyvmoly-Eddig olvastam :D szerintem nem a gamerkedesed miatt nem lett mar tobb randi :D
2019. aug. 18. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/45 A kérdező kommentje:
#34 kifejted?
2019. aug. 18. 23:58
 36/45 anonim ***** válasza:
89%

Itt a kink.

Az első bekezdés:

"Nagyon magas (181cm), szép, közepes cicik, nagy fenék, lapos has, nagy comb. Idén vették fel ELTE-re úgyhogy okos, művelt és jól lehet vele beszélgetni. Tehetséges festészetben, videojátékozik, edz, olvas, tud főzni." Upsz! Hát nem ugyanaz? :D

https://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__heteroszexualita..

2019. aug. 19. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/45 A kérdező kommentje:
Mindketten tök alap dolgokat írtunk le amik kb akárkire igazak lehetnek, de gondolom hiába mondom hogy nem én vagyok ez az ELTEs.
2019. aug. 19. 00:10
 38/45 anonim ***** válasza:
80%

A másik kérdéshez ezt írtad:

"ez egy két éves kérdés és csak tök alap dolgok egyeznek (...)"

Akkor Hippi buktaott le.

2019. aug. 19. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/45 anonim ***** válasza:
85%
Jesszus ez ilyen régre nyúlik vissza? xDDD Akkor vissza is szívtam a "18 évesen még rendben van ez a mindset" kijelentésemet. Kérdező, csak szánni tudlak.
2019. aug. 19. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/45 anonim ***** válasza:
14%

Imádom ezeket az összeesküvés elméleteket. Elég sok ideje lehet itt pár embernek. :)

A kérdéshez hozzászólva nincs baj egy gémer lánnyal, sőt.

Ha csak annyi nem, hogy semmilyen souls gémet nem írtál ezért nálam felejtős vagy. 😛😂 27f

2019. aug. 19. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!