Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy lány is tud annyira...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy lány is tud annyira vágyni egy srác rá vagy a sexre hogy leteprjen egy fiút?

Figyelt kérdés
Vagy csak jelzi, vagy a fiút addig provokálja mondjuk egy sexi fehérneművel amíg már a fiú kezdi el vetkőztetni?

2019. aug. 18. 22:38
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

simán. már én is tepertem le férfit:)

39N

2019. aug. 19. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

engem már tepertek le, nem is egyszer.


Egyszer a párom úgy jött haza egy baráti sörözésből, hogy én már félig ágyban bóbiskoltam, ő meg odajött, letépte a gatyámat és meglovagolt keményen. Őszintén, mire észbe kaptam, hogy mi van, már ő elérte az orgazmusát. Annyira fel volt húzva, hogy pár lökés elég volt neki. Nem tudom milyen témákról beszélgettek...

2019. aug. 19. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Irigyellek titeket, engem kb. csak 4-5 ször tepert le anno exem :D,.. 4év alatt. Hozzáteszem 1et leszámítva mindig alkoholos állapotában történt. Akkor sokkal gátlástalanabb volt, és csak rá kellett néznem.. mãr láttam, hogy itt és most, rögtön akarja, nem bírt magával. Persze ezek sokkal emékezetesebbek is :).
2019. aug. 19. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!