Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit gondoltok a "popsi-nyalásr...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok a "popsi-nyalásról? "

Figyelt kérdés

A kérdésem inkább nőkhöz irányulna, de férfiak válaszát is szívesen várom.


Nekem az első komolyabb kapcsolatom. Ő az egyetlen férfi akivel voltam idáig.


Minden a legnagyobb rendben van az ágyban, kivéve egy dolog van, ami nem tetszik.


Amikor nyal, állandóan letéved a nyelve a popsihoz. Konkrétan oda a "lyukhoz"...

( Sajnos nem tudom szebben leírni )

Ha a fenekem fogdossa vagy puszilja nincs azzal bajom, azzal sem ha a análisan csinájuk, de attól ha az ujját be akarja nyomni, vagy nyalakodna ott is herótom van tőle. Megalázónak érzem.


Persze mondtam neki de minden egyes alkalommal ezt elkell neki ismételjem.


Ti hogy szoktátok ezt elintézni hogy ne csinálja? Vagy valaki szereti ezt? Miért csináljátok ezt férfiak?


2019. aug. 17. 18:21
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
79%
Imádom csinálni a nőknek. 🙂
2019. aug. 17. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

Én nagyon szeretem adni és kapni is.

Lány

2019. aug. 17. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!