Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit gondoltok a "popsi-nyalásr...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok a "popsi-nyalásról? "

Figyelt kérdés

A kérdésem inkább nőkhöz irányulna, de férfiak válaszát is szívesen várom.


Nekem az első komolyabb kapcsolatom. Ő az egyetlen férfi akivel voltam idáig.


Minden a legnagyobb rendben van az ágyban, kivéve egy dolog van, ami nem tetszik.


Amikor nyal, állandóan letéved a nyelve a popsihoz. Konkrétan oda a "lyukhoz"...

( Sajnos nem tudom szebben leírni )

Ha a fenekem fogdossa vagy puszilja nincs azzal bajom, azzal sem ha a análisan csinájuk, de attól ha az ujját be akarja nyomni, vagy nyalakodna ott is herótom van tőle. Megalázónak érzem.


Persze mondtam neki de minden egyes alkalommal ezt elkell neki ismételjem.


Ti hogy szoktátok ezt elintézni hogy ne csinálja? Vagy valaki szereti ezt? Miért csináljátok ezt férfiak?


2019. aug. 17. 18:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
66%

Próbálkozik, hátha engedsz. Addig kell elmondani, amíg el nem fogadja. Ha kell, határozottan.


De az nekem nagyon fura, hogy az anál mehet, ettől pedig ""herótod van". Van valami magyarázata?

2019. aug. 17. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
76%
Imadom csinalni a baratnoimnek, vagy az aktualis partneremnek. Engem izgat ez beindit!
2019. aug. 17. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
86%

Szia


Na igen ez tényleg fura és néha nehéz megértenimit élveznek ezen, de az a helyzet, hogy egy idő után én is elkezdtem élvezni ha egy fiú a popsimat kényezteti, szerintem csak az a baj, hogy feszült vagy kicsit lazulj el, gondolj arra, hogy annyira kívánatos vagy a párodnak, hogy mindenhol szeretne megérinteni, megízlelni mert vágyik rád, vonzódik hozzád, szerintem ez egy remek dolog, éa nagyon izgató is, nekem ez segített és egy idő után tényleg élvezetes. Ha meg megpróbáltad és tényleg annyira zavar akkor ne aktus közben, hanem utána ülj le a fiúval és ne csak annyit mondj, hogy nem akarod meg ne csinálja,mond el mit érzel, hogy miért zavar, hogy érzed magad tőle, alaposan ne csak pár szóban. A fiúk nem hülyék, ezt tapasztalatból mondom és hidd el megfogja érteni. Ne csak tiltsd meg, magyarázd is el mi a baj. :)

2019. aug. 17. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Szoktam néha így kényeztetni a barátnőmet, mert izgató számomra az ilyen fokú intimség. De úgy vettem észre neki inkább semleges a dolog, így nem erőltetem a dolgot. Anál szexet szereti.
2019. aug. 17. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
27%
Szeretem. Oda vissza alap
2019. aug. 17. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
28%
Én inkàbb örülnék hogy nem kell azt is kinyalnom. Mégis csak végbél. Sok ott a baci szerintem.
2019. aug. 17. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Én szeretem oda vissza csinálni.

Az kicsit nekem is érdekes,hogy maga az anált szereted,de ha ujjazzák vagy nyalják nem szereted.

2019. aug. 17. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Szeretem adni-kapni. N
2019. aug. 17. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Miért érzed megalázónak? Ilyenkor az alázkodik meg bizonyos értelemben, aki csinálja. Gondolj csak a "Nyald ki a s*ggem!" felszólításra. Korábban valóban szitoknak számított (még a nő szájából is), ma inkább felhívás, keringőre... Szerintem, az lenne inkább megalázó a számodra, ha kérnéd, de ő fanyalogva elutasítaná. Akkor nem kivánna igazán. Így viszont biztos lehetsz benne, hogy 100%-ig izgatónak tart (még ott is). :)
2019. aug. 17. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Lazy Lover ***** válasza:
100%
Imàdtam anno a csajomnak csinàlni fõleg ha jó nedves volt ott is
2019. aug. 17. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!