Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan lehetséges így szerelme...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetséges így szerelmeskedni?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy mindketten kezdők vagyunk a barátommal de pluszban akadnak nehézségek. Lefelé görbül neki és nem is nagy illetve nekem se baba punci jutott így elég nehezen tudjuk összetenni amink van úgy hogy jó legyen. Akinek van tapasztalata ezzel kapcsolatban tudna esetleg valamilyen tanácsot adni mert hiába próbálgatjuk nem igazán jöttünk még rá mi a kulcs.

2019. aug. 16. 14:34
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Probaltatok kulonbozo pozokat? Rengeteg poz van,es biztosan ossze jonne ha ra akadnatok egy olyanra ami mindkettotoknek idealis. Mi a parommal igaz mar idosebb vagyok, de mi is kiserletezgettunk mindig a pozokkal hogy meg jobb legyen.

Beszeld meg vele

2019. aug. 16. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
28%
Hát, szerintem orálisan izgasd fel előtte és amikor már rendesen felállt, akkor kell gyorsan túlesni rajta. Az első alkalom nekem is nehézkesen indult, fél az ember az újdonságtól és attól, hogy rosszul fog teljesíteni, ez természetes. Jó lesz az, csak kitartást!
2019. aug. 16. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
73%
Nem kell Káma-Szútra speciális póz, hogy két ember jól érezze magát. Az "alap" négy pózt (misszió, lovaglás, hátsó megközelítés, oldalról) próbálgassák és annak különféle verzióit. Mindegyiknél más és más lehet a behatolás mélysége, szöge. Biztos, hogy találni fognak olyan ami mindkettőjüknek ideális, sok sikert, élvezzék a szexualitást és ne felejtsenek el védekezni! :)
2019. aug. 16. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
94%

Attol hogy nem baba puncid van meg semmi köze nincs ahhoz hogy nem jo a szex.

Probalgassatok mindenfele pozt amig meg nem találjátok a megfelelőt.

2019. aug. 16. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Kutya pózban, sokkal szűkebb a punci, nagyobbnak érződik a farok
2019. aug. 16. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!