Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Anális izgatáskor lehetséges...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anális izgatáskor lehetséges extázist kapni?

Figyelt kérdés
A kérdésem az lenne hogy férfi ként ha análisan izgatnak szex közben (nem vagyok meleg csak jó érzésnek tartom és a barátnőm is szívesen izgat műpénisszel análisan) akkor az normális hogy annyira élvezem hogy van olyan mikor már remegő lábakkal térdelek mert extázisba kerültem és csak lihegek meg nyögök? Én úgy tudtam hogy ilyen csak a nőknél lehet. Valamint ilyenkor előváladékom is keletkezik. Gondolom mert izgató a dolog amit csinál nekem a barátnőm.

2019. aug. 14. 12:04
 1/9 anonim ***** válasza:
71%
Jól gondolja - azért történik, mert izgatja amit a barátnője csinál. A prosztata stimulálásával ejakuláció is elérhető. Ne felejtse el viszont soha az anális játékok aranyszabályait: higiénia, síkosítás, fokozatosság.
2019. aug. 14. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen lehetséges.
2019. aug. 14. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2019. aug. 14. 12:33
 4/9 anonim ***** válasza:
20%
Sikongatsz is közben? Nyálad nem folyik?
2019. aug. 14. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ezek szerint lehetséges...
2019. aug. 14. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Bár ilyen pasim lenne😍

Igen, lehetséges, még konkrét orgazmus is elérhető így.

Exemnek csináltam és fantasztikus volt látni az èlvezetét.

2019. aug. 17. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Utolso en is orulnek ha pasim engedne... 😍😍
2019. szept. 10. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Egy titkos barátnőmnek párjától nem volt orgazmusa, csak röviden szexelt. Amikor találkoztunk, sem hitte. Azt gondolta vele van a baj.

Bizony fokozatosan odamerészkedett a nyelvem, amire egyre izgatóbban reagált, lihegni, sóhajtozni kezdett. Felbátorodva ezt aztán ujjazásal fokoztam, míg a csiklandástól ordítva extázisba jutott. Percekig tudtuk tartani. Minden előfordulhat, csak természetesen kell csinálni!

2022. júl. 27. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

8:

Mit szeretnél ezzel mondani?

2022. júl. 28. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!