Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak! Nektek milyen szőrzet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Nektek milyen szőrzet jön be egy babapunciju lanyon, mi illik hozza?

Figyelt kérdés
Kicsit ujitanék
2019. aug. 11. 23:31
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
33%

Lehet képzetlen vagyok, de mi az a "babapunci"?

Egyébként örök igazság, mindenkinek az a "punci" jön be, amelyik azt nyújtja neki amire vágyik.

2019. aug. 12. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a csupasz jön be, de olyan fazonú legyen amilyet a partnered szeret
2019. aug. 12. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
43%
Őszintén sosem értettem, ha valakinek a szőrös jön be. A szőrtől mind olyan egyforma, nem látszik, hogy mitől egyedi, mitől az övé, nem csak egy szőrtenger. Ha csupasz, akkor nincs még egy olyan.
2019. aug. 12. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
Én rád bíznám,ami neked tetszik az nekem is tetszeni fog :-)
2019. aug. 12. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
Csupasz, csík, háromszög , mindegy csak ne bozont :)
2019. aug. 12. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
47%
Csupasz, vèkony csìk ill. ami mindkèt fèlnek bejön.
2019. aug. 12. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
78%
Babapuncin csak is csupasz.
2019. aug. 12. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
62%
Ha szép babapuncid van akkor arra nem kell szőr. Szőr a sok ronda p1nára kellene ha lenne önkritikája sok csajnak!
2019. aug. 12. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%

Örülök a kérdésnek, és az én álláspontom a többségével homlokegyenest ellentétes. Mivel a babapunci zártsága miatt alapból kislányos hatást kelt, pont olyan, mint egy nemi érés előtti kislány puncija, szerintem alap, hogy kell rá szőr, lehetőleg minél hangsúlyosabb, több, ezzel jelezve, hogy egy nemileg érett és szexuális aktusra kész punciról van szó. Én tehát a természetes szőrzetre szavazok oldalt fazonozva, esetleg a hosszából kicsit trimmelve, ha téged zavar a nagyobb bozont, bár az is nagyon szexi tud lenni mondjuk profilból, ellenfényben. :D Átmeneti megoldás lehet, hogy a vénuszdombon meghagyod a dús háromszöget, az ajkakon meg trimmelsz vagy borotválsz, ha ott viszolyogsz a szőrtől.

Azt meg abszolút nem értem, aki szerint az a baj a szőrrel, hogy mind egyformává teszi a puncit. Annyiféle színű, sűrűségű, hosszúságú, kiterjedésű fanszőr van, hogy pont egyedivé teszi a puncit. Viszont 15 babapuncit egymás mellé teszel, szinte semmi különbség nincs köztük, max a nagyajkaik mérete, teltsége alapján.

Pont, hogy a kilógó kisajkas puncinak áll jól a borotváltság, mert azon látszik, hogy szexuálisan érett ember nemi szerve, és amúgy is nagyon szexi a kisajak, ha látszik. Nem kell azt takargatni szőrrel. Szőr a kislányos punira kell.

2019. okt. 8. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Nekem:a jó szőrös puncis hölgyek a legizgatóbbak. F.
2019. dec. 21. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!