Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Feleségek, amikor menstruációt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feleségek, amikor menstruációtok van gondoltok a férjetekre és kézzel kielégítitek vagy hozzá sem nyúltok?

Figyelt kérdés
Amikor a feleségemnek menstruációja van nem is simogathatom de ő se érne hozzám egy ujjal sem.

2019. aug. 6. 07:39
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
12%
megcsalnám vagy elhagynám az ilyen nőt.f
2019. aug. 6. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
88%
Én rendszeresen kielégítem olyankor is a pasimat
2019. aug. 6. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
92%
Én igyekszem kényeztetni a férjem ilyenkor is szájjal, az utolsó napokon pedig simán szexelünk. Vannak viszont akik nehezen élik meg ezeket a napokat, vannak akiknek konkrétan fáj a bőrük is és rossz a közérzetük, ha neki nem esik jól akkor nem lehet erőltetni, egy hetet csak kibír egy felnőtt ember.
2019. aug. 6. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
86%
Leszopom bármikor, persze.
2019. aug. 6. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
67%

Bár nem vagyok -féleség, de volt hosszú távú évekig tartó párkapcsolatom

Nálam alap volt a random szopás vagy kézi munka akkor is ha nem véreztem. Szerintem minimum ennyi jár egy pasinak persze nem volt kérdés a viszonzás és volt olyan is h Ő kezdeményezte csak az én örömömre.

De volt h menzesz közben zuhany alatt szexeltünk. Vagy kis régi törölközőt amit nem sajnáltunk magam alá raktunk gumi fel és méhet is a dolog.

A szex nagyon jó görcs oldó és fájdalom csillapító nem beszélve arról hogy azokon a napokon jobban kívántam.

Szóval nálunk a menstruálció nem kifogás semmire ..

Egyedül a migrén az ami padlóra küld .. De olyankor Ő segített nekem h jobb legyen. Besötétitett hozott egy meleg teát masszírozta a halántékom. Szóval nem azt helyezte előtérbe h ki ürítse a tárat. És nem várta el h bármikor készen álljak egy menetre mert én vagyok a nő.

2019. aug. 6. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
27%
Feleség.
2019. aug. 6. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
65%
hát nem tudom én nem az a nő vagyok szóval én nem csinálok semmit ilyenkor :D úgy látszik ezzel egyedül vagyokxd de soha nem volt ebből még probléma,egy pasim se szólt érte egy rossz szót sem,sőt mindig mondták,hogy őt nem zavarja meg ennyit kibír 4-5 nap...ha nagyon hiánya van ki tudja magának is verni...ne legyünk már ennyire élettelenek kérem :D
2019. aug. 6. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
15%
7-es,inkább menj apácának,izgalmas lehet veled az élet.szánalmas vagy.
2019. aug. 6. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
83%

Ilyenkor masok a hormonok en sokszor ingerlekenyebb vagyok feszult, kisse undorodok is magamtol mert felpuffed a hasam karikas a szemem, engem megvisel sokat kivesznek belolem ezek a napok.

Nem mindig van akcio ezeken a heteken, de igyekszem. Parom abszolut megert nem azon alapul a kapcsolatunk mennyit szexelunk!

Aki ezert ott hagyna egy not hat nem erdemel not csakegy szeretetehes alacsony onbecsulesu kislanyokat.....

22/N

2019. aug. 6. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
40%
A feleségem se nyúl hozzám ilyenkor.
2019. aug. 6. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!