Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lehet a stresszes életvitel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet a stresszes életvitel miatt?

Figyelt kérdés

Hogy már 2 éve próbálkozunk de nem esek teherbe?

Mindketten voltunk kivizsgáláson és elvileg mindent rendben találtak, mégsem sikerűl.

A mindennapjaim nagyon stresszesek voltak mindig és ez most sem változott, lehet ez az oka?

L


2019. aug. 10. 13:31
 1/8 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem igen
2019. aug. 10. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
83%
Nem. Alaposabb kivizsgálás kellene.
2019. aug. 10. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
91%
Ha mar ket eve probalkoztok akkor szerintem jobban kikene vizsgálni magatokat. Ez nagyon hosszu idő.
2019. aug. 10. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
21%
Itt nem a stresszel van a baj.
2019. aug. 10. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Liz* ***** válasza:
80%

Szerintem mindenképp köze van stresszhez, hiszen nem egy olyan párról hallottam már, akik annyira rágörcsöltek, hogy nem sikerült, pedig mind a ketten egészségesek. És ahogy telt az idő, belenyugodtak, hogy nem lehet baba, nah akkor összejött, mikor már lenyugodtak, nem görcsöltek rá.

Én azt mondom, ha tényleg minden rendben van, akkor nyugodjatok meg, menjetek el nyaralni, kapcsolódjatok ki és összejön. Sok sikert hozzá!:)

2019. aug. 10. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
82%
Lehet a stressz az oka. Meglepődnél mit tud az emberre művelni.
2019. aug. 10. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

a szervezeted állandó készültségben van a stressz miatt

mégis hogy akarna a tested bevállalni még egy "stresszforrást" ha már így is elég van ???


nyugodj le válts melót ami nyugis ereszd el a gyerekvállalást addig amíg nem rendeződnek a dolgaid

2019. aug. 10. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, a stressz sokat számít nagyon.
2019. aug. 10. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!