Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Mindig masztizok, ha nincs jó...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindig masztizok, ha nincs jó kedvem vagy stresszes vagyok. Ezt, hogy lehetne helyesen kezelni?

Figyelt kérdés
Szerintem ezt nem tudom normálisan kezelni és pótcselekvésnek használom. Ez persze csak másodlagos megoldás, általában ilyenkor elsőként szexelek, de mindig a párom se lehet kéznél. Sajnos mostanában egyre többször vagyok rossz passzban és valahogy szeretném máshogy megoldani, mert ez nem hiszem, hogy normális.=/
2015. dec. 28. 12:15
 1/6 anonim ***** válasza:

tipikus pótcselekvés, de nem gyógyíthatatlan :)

próbáltál mást csinálni? sportolni, olvasni, vagy csak símán mászkálni a szabadban, stb? mi az, ami amúgy érdekelne, de háttérbe szorul a maszti miatt? próbálj meg arra koncentrálni és lehet, hogy menni fog.


amúgy ha élvezed a masztit, akkor nem feltétlenül gond, hogy sokszor csinálod. ha már nem is élvezed csak csinálod, na az már bajosabb...

2015. dec. 28. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

A bajosabb kategória vagyok.


Igazából nem tudom, hogy mihez van kedvem vagy mire vágyok és így már nehéz.=/ Ez amiatt van, mert mostanában olyan "semmilyen" hangulatom van mindig. Sportolni mindenképpen elkezdek, mert régen is sokat edzettem és már ideje lenne újra elkezdenem. Más úgy nem igazán jutott eszembe, amit helyette csinálhatnék és még élvezetes is. Kötelességből van egy csomó, de az nem tereli el a gondolataimat, érthető módon.:D

2015. dec. 28. 12:30
 3/6 anonim ***** válasza:
Találj hobbit, olvass könyveket, beszélgess emberekkel.
2015. dec. 28. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Miért lenne ez baj? Ameddig a szexuális életed nem látja kárát, szerintem nem baj.

Szerinted mi lenne az az arány amikor nem pótcselekvés?

2015. dec. 28. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
47%

Az embert az evolúció az orgazmus minél többszöri kívánásával együtt rakta össze...

ha nincs orgazmus, bárhogy is legyen az, akkor bizony gyűlik a feszültség...ez sem véletlen.

tehát a feszültség-levezetendő valahogy orgazmust kell elérni..


ha maszti, akkor az, ha combkefe, akkor az, ha fallosz, akkor az...ez a helyes kezelési mód.


ez ilyen egyszerű. most akkor mi is a probléma?

2015. dec. 28. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Mozgás oxitocint termel, ami örömet okoz, önbizalmat növel, segít fókuszálni.
2015. dec. 29. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!