Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha láttam hogy egy tanár...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha láttam hogy egy tanár megnézte a mellemet, utána meg a barátnőm fenekét, az mit jelent?

Figyelt kérdés
Egyértelműen nem most nyáron történt 😊
2019. aug. 6. 11:40
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
86%
Hegyezte rátok! Azt!
2019. aug. 6. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
72%
Azt hogy édes hármasban benne lenne es a barinőd popsija se maradna ki!
2019. aug. 6. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
16%
Kezdodik megint.ezek a hulye tanar kerdesek.Fejezzetek mar be,ilyen nincs!Hagyjatok beken a tanarokat,van eletuk.
2019. aug. 6. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Szerintetek ránk van izgulva?
2019. aug. 6. 11:50
 5/21 anonim ***** válasza:
94%
Nincs.
2019. aug. 6. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Megnezte, mert feltoltotte a latvany raktarat
2019. aug. 6. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
91%
En is sokszor megnézem a lányoknak a mellet vagy a feneket ettol független nem vagyok leszbikus es nem vagyok rájuk izgulva.
2019. aug. 6. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Mikor történt ez? Hány évesek vagytok a barátnőddel és hány éves a tanár? És hol történt, milyen szituációban?
2019. aug. 6. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
88%

A tanár is ember, előfordulhat, hogy ráguvad a szeme egy-egy tetszetősebb domborulatra, de aztán felveszi a pókerarcot. Ebből nem következik, hogy másnap be fog hívni a szertárba, és valószínűleg nem is te vagy az egyetlen, aki iylen szemguvadást kivált.

A korodbeli csajok időről időre kipakolják a cuccot, olykor egy bizonyos személynek szólóan. Azt kifelejtik, hogy attól, hogy a dekoltázs az jóképű Ferinek szól, attól még a fogszabályzós Sanyika meg a hatvan éves Géza bá is látni fogja. Persze mindketten felmérik, hogy a) nem nekik szól, b) főleg Géza bá, mit kockáztat egy rámozdulással. Úgyhogy max annyi van, hogy szereztél nekik egy jó napot.

2019. aug. 6. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

De nem szoktam kipakolni semmit.

Koszi az eddigi valaszokat! :)

2019. aug. 6. 12:04
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!