Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A legtöbb lánynak szerintetek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legtöbb lánynak szerintetek elég a 13-15 cm hosszú pénisz?

Figyelt kérdés
2019. aug. 4. 18:29
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
77%

Igen, bőven elég, ha tud vele bánni.

21L

2019. aug. 4. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
14%

A gyakorin igen!

A valóságban nem, ott inkább 16-20-ig!

2019. aug. 4. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
81%
Jaj már megint ez
2019. aug. 4. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
86%

Nem csak az számít hogy hány cm hanem az is hogy milyen vastag .

Mert ha túl vékony akkor nem érzel belőle semmit.

Ha még -tul vastag akkor vagy be se tudja rakni a pasi vagy csillagokat látunk mert baromi fájdalmas.


A másik hogy nincs két egyforma női hüvely szóval van akinek jó az egyik méret a másik mégse érzi a harmadoknak még fáj ugyanaz a méret.

2019. aug. 4. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
73%

Most 13 vagy 15? Ha már méregeted mérd le rendesen és tegyél hozzá egy kicsi.


Nekem is csak 15 körüli de tövig nyomva 16.

Persze nem dugok...

2019. aug. 4. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
71%
Nekem az az ideális.
2019. aug. 4. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
14%

Sosem értettem, mit jelent az, hogy “tud vele bánni”, pedig már 20-nál is több pasival szexeltem. Van, aki nem tudja, hogy kell ki-be húzogatni a punciban a farkát vagy mi? Lehet nagyon szerencsés vagyok, de nekem még nem volt rossz szexuális élményem :D Talán annyi a titok, hogy csak olyannal szexelj, aki bejön?


Lényeg a lényeg, nekem kicsi a 13-15 cm, 18-20-at preferálom. Viszont kisebbel is megalkuszok, ha cserébe életem szerelméről van szó és ennyi lenne az egyetlen negatívum vele kapcsolatban.

2019. aug. 4. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
89%

#7: mert nem elég, hogy ide-oda húzhatja. Aki csak ennyit tud, annak tényleg kell nagyobb szerszám.

- Egyrészt, ha két perc alatt eldurran, húzogathatja

- Nem mindegy a szög, és a tempó. És erre nincs szabály, még egy adott csaj különböző hangulataiban is másra lehet szüksége. Egy jó pasi veszi ezeket a jelzéseket, és lereagálja.

- Ugyancsak nem mindegy, mennyire mélyre tolja be. Sok nőnek, ha tövig megy, fájdalmat okoz, ezt is ki kell tapasztalni.

- Sok nőbe úgy kell behatolni, hogy a csikló is stimulálva legyen. Ha ez nincs, a pasi rwszelgethet órákon keresztül, a nő semmit nem érez, max egy idő után megunja.

2019. aug. 4. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
15%

Nem elég!

L

2019. aug. 4. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
30%

#8

Ezeket mindenki tudja. Még a szűz barátom sem ment el 2 perc alatt. Ha valami fáj, azt nyilván jelzem és változtatunk. Szóval nem értem, hogy ki lehet annyira szerencsétlen, hogy ne tudna szexelni :D

2019. aug. 4. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!