Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az taszító vagy kiábrándító...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az taszító vagy kiábrándító ha valakinek rettentő kicsi a melle?

Figyelt kérdés

Még az A kosaras is túl nagy, push upposak közül is csak az nem áll el amiben gyakorlatilag nincs is semmi hely de úgy nézek ki vele mintha kb C kosaras lennék szóval inkább hordok olyat ami kicsit túl nagy (nem találok úgyse jót) és ruhában is látszik hogy két szúnyogcsípés van a mellkasomon, sőt. Tényleg iszonyat aprók, nem az a kicsi de formás, gyakorlatilag nincs is.

18/L


2019. aug. 4. 17:21
1 2 3
 11/21 anonim válasza:
78%
Én 185cm vagyok, detto nekem sincs szinte, de azt mondom ha valaki nem fogad el úgy ahogy vagy akkor tovább is léphet mert nem érdemel meg. Édesanyámnak sem volt, ő 180cm kb, a terhesség után lett neki és mégis megtetszett valakinek, na bumm. Sok embernek az ilyen külsőségek számítanak, de biztos lesz olyan akit ez nem fog zavarni, ergo még mindig jobb mint ha két kanna húzná le a hátad.
2019. aug. 4. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
76%
Igen! Számít a külsőség. Miért ismerkedne valaki olyannal, aki eleve nem tetszik neki?
2019. aug. 4. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim válasza:
76%
#12 én nem hiszem hogy a mellméret határozná meg hogy tetszik-e valaki vagy nem😃 erre értettem hogy valakinek csak ez számít
2019. aug. 4. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 érdeklődő35 ***** válasza:
12essel egyet éryek abban, hogy ha valaki még csak ismerkedik, és nincs dok támpontja, hogy milyen a másik, annak a külsőségek sokat fognak számítani. Ha bejön az alkatod akkor imádni fog, ha nem akkor nem lesz komoly az érdeklődése.
2019. aug. 4. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

Ez mindenkinél îgy van!

Miért ismerkednél olyannal aki nem fog meg külsőre?

2019. aug. 4. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
94%

Imádom 😍


Szerinted őt bárki elküldené?


[link]


Ha már a külsőről beszélünk. De hogy milyen a természeted azt nem tudjuk.

2019. aug. 4. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
42%
Igen.
2019. aug. 4. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
31%
Nagy csecseket szeressük.
2019. aug. 4. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
26%
Nem. Viszont tuti nem jönnél össze egy 168 magas pasival. Jól gondolom?
2019. aug. 5. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%
A feleségemé is olyan pici, ha a hátán fekszik, csak a bimbói maradnak. Viszont vékony, magas, formás a popsija. Sokan próbálkoznak is nála, tehát nem hátrány, ha pici a cici.
2021. márc. 21. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!