Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lehetséges hogy túl kicsi?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges hogy túl kicsi?

Figyelt kérdés

18 L vagyok. 1 hónapja vesztettem el szüzességem egy fiúval. Jó volt, bár a pénisze nem volt nagy, élveztem is, de állítólag ugye a szűzhártya miatt ilyenkor mindenképp vérzik. Ma lefeküdtem valakivel, másik fiúval, szex közben véresek lettünk. Nekem ez a második alkalom.

Lehetséges hogy az első partneremnek túl kicsi volt? És csak most szakadt át a szűzhártya? Ilyen van? Vagy más gond lehet?


2019. aug. 3. 22:12
 1/10 anonim ***** válasza:
79%

Én sem véreztem az elsőnél, sőt utána sem.

Ez mindenkinél máshogy működik, de lehet h kicsi volt igen.


L

2019. aug. 3. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Noren1989 ***** válasza:
100%

Hát...nehéz innét megmondani.

Én arra látok inkább esélyt, hogy a mostani kidörzsölt odabenn rendesen.

Ebben az esetben simán előfordulhat az is, hogy a szűzhártyád már rég nem volt sehol.

Ujjazgatás, nyílt lábmozdulatokkal járó sportok közben könnyen megpattan amúgy is.

2019. aug. 3. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha átszakadt, azt úgyis érzed ha vérzik ha nem. És majdnem mindegy mekkora az első pasidnak, tuti átszakította. Az hogy a másiknál volt vér, az lehet mástól is

Am én sem véreztem, de fájt

2019. aug. 3. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
64%

Jezusom ne ijesztgessuk mar szerencsetlent h mastol verzett:D annak sokkal kisebb az eselye. teljesen eletszeru h esetleg elso alkalommal nem teljesen szakadt at. Hiszen irtad h ez csak a masodik alkalom volt. Szoval abszolut lehet. Sot ha jol remlik nekem is volt meg kis ver a masodiknal es elegge fajt is. Akkor en se ertettem h hogy lehet ez. De utana mar elmult. Szoval ne parazz ez teljesen oke. Kovetkezore v az utan mar nem lesz ilyen

(23L)

2019. aug. 3. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
74%
A második srác bővített kicsit a nyíláson, ez van.
2019. aug. 3. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
szerintem is arról van szó,hogy egy kicsit járatni kell a puncid.egy-két lehetőséget adhattál volna még az elsőnek,vagy olyan sz@r volt vele?
2019. aug. 3. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Az első partneremmel tudtuk hogy csak szex lesz. Nem is akartunk többet.

2019. aug. 4. 00:00
 8/10 anonim ***** válasza:
53%
A szűzhártya akár vissza is gyógyulhat kedvező körülmények között (ritka). Szóval bármi megeshet.
2019. aug. 4. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
32%
18 évesen azért nem havonta egyszer kellene szexelned. amúgy milyen pasi az aki nem kér repetát a friss,szűz pinádból?már most hogy említem a puncid kőkemény vagyok...
2019. aug. 4. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Lehet hogy a nagy igyekezetben nyomta mint süket a csengőt és kihorzsolta a puncid.figyelmesebben kellene eljárni ha kevésbé tapasztalt vagy.Ahhoz tényleg kicsi szerszámnak kellene lennie hogy ne tudja áttörni a rugalmas hártyát.
2019. aug. 7. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!