Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Komárom-Esztergom megyében,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komárom-Esztergom megyében, Győr, és Pest megyében hol található a legtöbb lyuk az utak mentén?

Figyelt kérdés
Természetesen prostikra gondolok. Azt tudom, hogy Győrnél az egyes főút erről híres, de ott aligha állnak az út szélén. Esetleg más helyszín e 3 megyéből?
2019. aug. 4. 03:07
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Én ott mindig látok, de inkább még Győrszentiván előtt szoktak állni.

Illetve Bicske és Biatorbágy között, főként Herceghalomnál.

2019. aug. 4. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Győrszentiván-Kertváros és Likócs között vannak mostanság.
2019. aug. 4. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
És milyenek a Győrszentivánnál v Likócsnál levők?
2019. aug. 4. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
90%

Vigyázni kell, ha autóval jársz, a nagyon mély kátyúkba ne menj bele ha lehet, nekem is múltkor majdnem kitörött a kerekem. Durva hely ez a Magyarország, de hát nincs mit tenni. Bezzeg ha átmész Ausztriába, tökéletesek az utak. Ők sem stadionra költik a pénzt.


A lényegre térve... nagyon gusztustalan hogy lyuknak nevezitek a nőket. Annak a lyuknak ugyanolyan jogai vannak, mint neked, és érzései vannak, nem kezelheted tárgyként... Tudom, hogy prostikról van szó, de nem tudhatod mi kényszerítette esetleg ebbe a “szakmába”

2019. aug. 4. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!