Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mire véltem ezt a viselkedést...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire véltem ezt a viselkedést egy szexkapcsolatban?

Figyelt kérdés

Nem tudom értelmezni ezt a fajta hangulatingadozást és már nagyon zavar.

Egy kollégámmal belekezdtünk egy szexkapcsolatba/barátság extrákkal kapcsolatba. Mielőtt először lefekudtunk nagyon jó volt a kapcsolatunk (barátság!), járkáltunk ide oda és mindent meg tudtunk beszélni. Egyszer szóba került hogy igazából külsőre nagyon is bejövünk egymásnak de kapcsolatot nem akarnánk ezért lefeküdtunk. Ez ment így három hónapig, aztán a vége fele egyre furcsábban kezdett el viselkedni. Lassan úgy láttam, minden zavarta, beszéltem egy régi fiú barátommal és ideges lett. Mondtam neki ha esetleg többet érez hagyjuk a fenébe. Azt mondta nem.


Aztán egyszer történt olyan, hogy meztelenül feküdtünk az ágyban és éppen én kényeztettem őt, amikor random a semmiből felült és elkezdett felöltözni. Kérdeztem ez most mi, azt mondta semmi hagyjuk együnk inkább valamit.


A legutolsó alkalommal amikor együtt voltunk épp az ágyában feküdtünk szinten meztelenül, megcsókolt ölelgetett, majd hirtelen abbahagyta és hátat fordított nekem. Mondom most mi történt? Aztán felállt, felöltözött, mondta “itt a kulcs zarj majd be én elmentem” és bevágta az ajtót.


Esküszom ez nekem magas. És nagyon kiakadtam hogy úgy otthagyott az ő lakásán, jól össze is vesztünk.


Próbáltam vele megbeszélni de csak hajtogatja a szokásos dolgokat hogy őt zavarja ez meg az (pl hogy találkoztam a fiú barátommal) meg én mondtam neki anno hogy az ex barátommal szex kapcsolatként indult anno, azt mondta ez is zavarja mert k***ás. Mondom ez miért lenne az? De az hogy mint utólag (!) kiderült ő 33 lánnyal feküdt le az nem gáz? Tudtam hogy csajozós de ennyi idősen ilyen számra nem számítottam. Mondtam neki most hagyjuk abba, erre mondta de ne, talalkozzunk és beszéljük meg, ő nem érez irántam semmit “ha kell most elmegy és megd-g egy lányt hogy bizonyítsa”... mintha ezen múlna ugyebár.


Többször is otthagyott már, besértődött, múltkor ebédelni mentünk és azt mondta ő benne lenne egy édes hármasban velem és egy másik lánnyal. Mondtam hogy én nem szeretnék, nem értette miért, megkérdeztem ő benne lenne e ugyanebben csak velem és egy másik sraccal, kiborult hogy ha nekem más is kell akkor minek foglalkozom vele és otthagyott az étteremben.


Nagyon idegesít nem tudom mi ez, kizárt hogy csak azért van mert esetleg valamivel többet érez irántam. Ez egy beteg viselkedés.


Igazából mint embert szeretem és hiányozna, ha kilépne az életemből de annyira el tudja rontani a napomat ez a viselkedés...


2019. aug. 2. 15:07
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Véljem* bocsánat
2019. aug. 2. 15:09
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
A hapsid hülye szegény!
2019. aug. 2. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy szellemileg beteg pasi! Engedd el, lépj túl rajta most, mert késöbb még rosszabb lesz!
2019. aug. 2. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Tényleg kár volt belekezdeni ebbe az egészben, előtte sose volt ilyen. Még azokról is beszéltünk neki melyik csaj jön be nekem meg melyik srác! Most meg mint aki bekattant...
2019. aug. 2. 15:21
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

féltékeny.

Tetszik neki a barátság extrákkal, de igazából csak azért, mert szexuális szabadságot akar. magának. De a gondolat, hogy veled másik pasi legyen, megőrjíti.

Amikor kiviharzik, az pedig azért van, mert eszébe jut más pasi, és nem tud mit kezdeni a gondolattal.

2019. aug. 2. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Skizofrén és féltékeny... meg idióta, is kicsit...
2019. aug. 2. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 he84 ***** válasza:
Igaza van az 5-ös válaszolónak. Ez már nagy eséllyel nem lesz jobb, inkább rosszabb sajnos. Jobb lenne mielőbb elhagynod őt!
2019. aug. 2. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Féltékeny, de nagyon durván..
2019. aug. 2. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Az 5. valaszadónak igaza van!Plusz még ki is használ....Kapcsolatot nem akar,ahogy az elején megbeszéltétek,viszont másé se legyél,csak az övé...Miért lenne k...ás a sex kapcsolat...Jó,hogy már nem kéri számon rajtad,hogy előtte hány férfival voltál...Kettyós...zavard el!! Később már durva is lehet a helyzet...32/F
2019. aug. 2. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
77%

A kollegája/partnere valószínűleg érzelmileg instabil, részben sérült (teljesen mindegy hány partnere volt eddig), enyhe szociopata tüneteket mutat, az érzéseit nehezen tudja megfogalmazni, hirtelen érzelemkitörésekre hajlamos. Ha állandó kapcsolatra változtatnák akkor se biztos, hogy ez változna. Elég árulkodó jel, ha valaki csak úgy szó nélkül otthagyja és nem ad legalább utólag elfogadható magyarázatot (="így gondoltam és kész, nem érdekel ez rád hogy hat, mit éreztél közben").

Bár Ön érzelmileg elkezdett kötődni hozzá, de ez a kapcsolat túl sok jóra nem fog vezetni... Minél többet van vele annál inkább elzárja saját magát a külvilágtól, a valóban értékes kapcsolatoktól.

2019. aug. 2. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!