Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért könnyebb a nőknek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért könnyebb a nőknek szexpartnert találni?

Figyelt kérdés
Szerintem milliószorta könnyebb az életük a nőknek,mert ők bármikor szexelhetnek ingyen is,több ezer pasival akár egyszere is,annyi ajánlatot kapnak,mig egy pasi annak is örül ha 40 év alatt 1 nő összejön,persze annak is fizetnie kellet..
2019. aug. 1. 16:16
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
91%

Lehet h vmivel könnyebb nekünk, de ne hidd el h jobb is. Nem vmi élvezetes ha egy pasival nem lehet jókat beszélgetni, mert azonnal megakar d*gni, és ha ez megtörtént akkor utána el is felejt.


Sztem sok jóképű, inteligens pasinak is könnyű csajozni, csak humor kell és önbizalom, na meg jó duma,és már mennek is rá a csajok.


L

2019. aug. 1. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Semmivel nem könnyebb a nőknek szexpartnert találni.

Nálam sok férfi kihullik, mert nem jövök be nekik mégsem, vagy nálam buknak el ők vmin. Többnyire azon, hogy durr bele, szexet akarnak egyből. Én viszont addig nem szexelek senkivel, amíg nem ismerem legalább felületesen.

2019. aug. 1. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

ma 17:23


" Nem vmi élvezetes ha egy pasival nem lehet jókat beszélgetni, mert azonnal megakar d*gni,"


NEM ÉRTEM MIÉRT BAJ AZ HA EGY FÉRFI KIVÁNATOSNAK TALÁL EGY NŐT.EGY NŐ PERSZE SOSEM TALÁL KIVÁNATOSNAK EGY PASIT,MERT ÁLLANDÓAN CSAK A SZEXMÁNIÁS ÁLLATOT LÁTJÁK BENNÜK..


EGYÉBKÉNT SOKKAL JOBB ÚGY BESZÉLGETNI HA KÖZBEN LENT OTT NEDVES,MERT AKKOR VONZZÓ SZÁMODRA A PASI.PRÓBÁLJ BESZÉLGETNI EGY SZÁMODRA FRIEND ZÓNÁS EGYÉNNEL..

2019. aug. 1. 17:49
 14/18 A kérdező kommentje:

ma 17:34


Semmivel nem könnyebb a nőknek szexpartnert találni.


EZT MIKOR ÁLMODTAD? IRJ KI NŐKÉNT EGY KÉRDÉST A SZEXUÁLIS KATEGORIÁBA,MAJD MEGLÁTOD HÁNY PRIVÁTOT KAPSZ,MAJD TEDD MEG EZT FÉRFIKÉNT,MEGFOGSZ LEPŐDNI..

2019. aug. 1. 17:51
 15/18 anonim ***** válasza:
Ez igaz :( talán jobban tudnak tűrni a nok mint a férfiak. Nem fontos nekik a szex az egyutlet ....
2019. aug. 1. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Nem tudom, nekem mindig volt kivel... 20on évesen volt, hogy minden hétvégén más, fősulin pedig nyiltan egymásról tudva 4 csaj is volt, akikkel néha levezettük a feszültséget, egyszer még egy édes négyes is volt 3 csaj +én...

De voltam 3fiú 1 csajban is.

2019. aug. 1. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:
Ez így van, hacsak nem vagy alfa hím, ami ritka. Azoknak minden újjukra akad nő. Amúgy meg fizetned kell, és akkor is leginkább nem azt kapod meg, akit szeretnél. A nők válogatnak, nem a férfiak. Kivétel persze fent említett férfiak, akikre kattannak a nők.
2020. okt. 1. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Hát legyél alfa ember... ha ezen múlik miért nem vagytok azok... jobb sírdogálni?
2020. okt. 1. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!