Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit fog hinni rolam a fiu,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit fog hinni rolam a fiu, akit kedvelek, hogy az elso randin kielegitettem oralisan?

Figyelt kérdés

2019. júl. 29. 13:35
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
100%
17/20-nak van igaza !
2019. júl. 29. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
100%
Semmit. Normális hetero csajnak fog tartani, aki kicsit kiéhezettebb - volt.
2019. júl. 29. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
100%

1. Nem kell mindig tervezve kapcsolatot élvezni.

2. Örök törvény lányoknak :

Ha meg akarsz tartani egy pasit : szop..d le olyan atom módon, elsőre csusztasd be a szádba amennyire csak tudod és szivjad erősen, de ne gyorsan bólogass, de kétszer egymás után, hogy a füle is kettéálljon, utána tutti a tied marad.

Ha meg csak neked kellett promt az élmény, akkor meg mindegy mit gondol utána, nem ? Húzzon tovább. Ennyi.

3. Tökmindegy mit gondol, Te igy érezted jól magad hogy elsőre leszoptad és kész. Ha ezzel neki gondja van, akkor mehet a levesbe, mert más habitusú és nem olyan laza, mint te, soha nem is lesz az.

4. Nem kell keleti kérdést csinálni ebből, ill. abból, hogy nem lehet mindenkivel jó mindenkinek, de ez derüljön ki minél hamarabb, igy nem pazaroljuk az időt arra, akire nem érdemes.

5. Abból meg soha nem lesz semmi hogy : - ááá még nem az igazi, de alakul, hátha jó lesz. - majd mellettem megváltozik, mert hányatott sorsú gyerek volt, stb stb.

Az ilyenekből soha nem lesz tuttiság, az egyik úgyis lemond és nyeli a békát. Majd x v múlva jön rá, hogy nem kellett volna ennyit várni.


Legalább 10-20 partner kell, mielőtt az emberfia saját magát kiismerné és tudná, hogy neki mi a jó és legjobb.

2019. júl. 30. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
100%
Eddig az összes srác bírta, nem volt panasz. Viszonozták és jól esett mind2nknek.
2019. júl. 30. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 Synesztro ***** válasza:
100%
31/F Azt nem tudhatjuk, hogy mit hisz, hisz nem ismerjük. Beszéltetek meg utána 2ik randit, találkoztok, beszéltek e azóta, lett e több ebből a hirtelen talán kissé meglóduló kapcsolatból stb? A magam részéről nem ítélnélek el, ugyanis, egy tőlem 3 évvel idősebb nővel volt egy randim, Jan 30 - ikán. Az egyik legbrutálisabb hideg volt, volt vagy -15C. Vacsi után épp tobzódtam a nagy romantikus nyáltocsogós szövegben, mert azt hittem ez fog ütni, mire ő közbe szólt.: Bocsi, 3 dolgot szeretném ha tudnál. Több mint fél éve nem volt pasim. Erősen szexorientált vagyok. Nagyon tetszel, és épp egy park felé tartunk, ha nem tűnt volna fel. Add össze, és folytathatod ahol félbeszakítottalak. Nos nem tudtam folytatni, mert az állam elgurult, de csak azért nem lett végül semmi, mert a kesztyűnket nem vettük volna le szívesen, nem hogy mást elő. Viszont 2 nappal később a 2ik randin eleve közölte, hogy csak akkor, ha nála töltöm az éjszakát, amin persze egy szemhunyást sem aludtunk. Ez másoknak kissé furcsának tűnhet, vagy az jön le, hogy ez csak egy szex kapcsolat lesz, bevallom én sem tudtam hova tenni, de immár a 9! ik évet tapossuk együtt, a legnagyobb boldogságban, rengeteg rosszon át, és a kapcsolat kitartott, és tart a mai napig is, pedig gyakorlatilag nem hogy orállal, de egyenesen egy teljes éjszakával kezdődött. Szóval én igazán nem ítélkezem e fölött, mert nekem be is jött;D Szép napot mindenkinek.
2019. júl. 30. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 A kérdező kommentje:
Kosz
2019. júl. 30. 22:13
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!