Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy nőnek lehet hinni ha ő...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy nőnek lehet hinni ha ő kezdeményez?

Figyelt kérdés
Konkrétan a barátom barátnőjéről van szó.1x találkoztunk és utána rám írt hogy mizujs stb stb majd egyszer a szexre terelte a témát és rá kérdeztem hogy szeretnéd? Írta hogy mit, amire vissza írtam hogy meg dugjalak, majd azt írta hogyha szeretnéd.Kérdrztem tőle hogy egy a barátodnak hogy esne amire olyat válaszolt köpni nyelni nem tudtam. Azt írta hogy amiről nem tud az nem fáj és tud titkot tartani
2018. ápr. 18. 11:31
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát hallod akinek olyan barátja van mint Te, annak már nincs is szüksége ellenségre.:-)
2018. ápr. 18. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Remélem, hogy a barátod tesz próbára és amint nyélbe ütnétek a dolgot, szembesít és kivág a francba. Gerincről hallotál már? :D Meg h házinyúlra nem lövünk..?
2018. ápr. 18. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Persze hogy hallottam csak nem vagyok babonás
2018. ápr. 18. 11:50
 4/7 anonim ***** válasza:

Jaj de naív vagy még fiacskám.

Vagy a barátnőd kérte meg, hogy teszteljen a barátnője, vagy a barátnője féltékeny a kapcsolatotokra és csak azért is meg akarja mutatni a barátnődnek, hogy bármikor el tudja csavarni a fejed. Max. 1 szex lesz belőle, vagy még annyi sem, de az biztos, hogy a barátnőd kivág a fenébe, ha most nem cselekedsz helyesen.

2018. ápr. 18. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

hidd el, ha akar is valamit a csaj, nem azért, mert te tevagy, hanem mert te a barát vagy. Vagy ki akar cseszni a pasival, vagy valami hülye kavarást akar, de a lényeg, hogy kihasznál. Nem éri meg! Elveszíted a haverodat!

Ha ennyire vágysz a csajra, csak kicsit várnod kell, mert egy ilyen kapcsolat nem fog már sokáig tartani, ha azután is akar tőled valamit, akkor minden oké, ha meg nem, akkor tudod legalább, hogy csak valami trükkre kellettél

2018. ápr. 18. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Igen.lehet hinni egy ilyennek.

Engem mondjuk nem zavar ha megdugok.egy olyan csajt akinek van baratja, de haver, barat csajat sose tennem. Egy sima kufirc nem er annyit hogy harag legyen.

2018. ápr. 18. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Tőlem egyszer elkérte egy nő a számom hogy meg szeretne ismerni. Össze jöttünk szexeltünk egy egész nap szinte, estére már SMS-bem ismétlést kért. Azt mondta nincs senkije, de a végén kibökte hogy élettársa van akivel már nem jó a kapcsolata.Többször is szeretkeztünk vele. Sajnos valahogy kiderült és el kellett költöznie.
2018. ápr. 18. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!