Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak, nektek mennyire...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, nektek mennyire fontos, hogy találjátok olyan nőt, akivel kielhetitek minden vágyatokat?

Figyelt kérdés
2019. júl. 27. 16:06
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem hinném hogy nekem annyira sok vágyam lenne, szimplán élvezni akarom a szexet stb nem pedig egy fadarabbal az ágyba lenni, ha értitek. 20/F És fontos lenne.
2019. júl. 27. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Akik azt írják, hogy nagyon, azok első adandó alkalommal kidobják a nőt, ahogy annak kifogása támad valamivel kapcsolatban? Merthogy magyarra fordítva így hangzik a kérdés.
2019. júl. 27. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Fontos. De extra vágyaim nincsenek. Bakancs lista sem... 2 dolog kivételével, de azokat ide nem írom le
2019. júl. 27. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Jó lenne, sokat dobna a dolgon, de reménytelen az eset.
2019. júl. 27. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Kiegészíteném a korábbi válaszom, igen az a fontos hogy szeressen de ha vannak olyan vágyaink amit közösen lehet megélni akkor jó. Nyilván óvatosnak kell lenni amikor volt barátnőm volt hogy felhoztam neki hogy mi lenne ha egy másik lányt is bevonnánk és azzal még tudtam volna mit kezdeni hogy nemet mond de meg is sértődött. Nem nyomultam a kívánságaimmal és többet nem hoztam fel én csupán beszélni szerettem volna hogy neki mi erről a véleménye. Aztán pár évvel később úgy tűnt egy este hogy ő is benne lenne de utána mégis meggondolta magát. Nem volt kreatív pedig akkor ha nem ezt a vágyam akkor valami szerepjátékba bele mehetett volna. Pl ő tanárnő eredeti végzettségét tekintve és egy tanár diák felállás simán izgi lehetett volna. Elnézést a hosszú válaszért és ezzel együtt jó ha lehet közelíteni a két fél elképzeléseit.
2019. júl. 29. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!