Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A nők miért szeretik azt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők miért szeretik azt mutatni, hogy nekik kevésbé fontos a szexualitás megélése?

Figyelt kérdés
2019. júl. 11. 10:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
16%
Csak veled az nekik.
2019. júl. 11. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
59%

Mert a társadalom alapvetően elítélendőnek tartja/tartotta, ha egy nő nyílt a vágyaival kapcsolatban.

Amúgy azért, mert buták, és még nem értek meg arra, hogy lesz*rják mit gondolnak róluk mások. :D

24/L

2019. júl. 11. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
34%
mert kevésbé fontos,legalábbis nekem.
2019. júl. 11. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
88%
Ez általánosítás! Én nyiltan vállalom, hogy nekem rettentően fontos! N
2019. júl. 11. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
88%
Hidd el van akinek tényleg kevésbé fontos, én is bármeddig el vagyok nélküle pedig még csak nem is masztizok (és igen, volt már jó szexben részem még mielőtt jönnétek azzal hogy csak emiatt nem kívánom) 18l
2019. júl. 11. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
30%
Érdekes, házasság után már nem csak mutatják, hanem tényleg nem fontos nekik.
2019. júl. 11. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

A nők , ez így általanosítás eléggé ,

Vannak nők akik masoknak akarnak megfelelni, és vannak nők akik nagyívben letojják , ki mit gondol róluk !


Számomra fontos!

És meg is élem ami tetszik, ami vonz, nem akárkivel bárkivel !

2019. júl. 11. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
82%
mert tényleg kevésbé fontos. Ha annyira fontos lenne, akkor a társadalmunk a bonobó majmok szintjén lenne és mindenütt orgiák lennének az utcán
2019. júl. 11. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
93%
Mi kellene nyíltan? Normáliséknál a szex magánügy. F
2019. júl. 11. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
én azért, hogy ne nézzenek, vagy mondjanak ribinek. ha valaki le tudja csalogatni a bugyimat, akkor azért meg szoktam mutatni hogy mennyire fontos nekem a szexualitás:)
2019. júl. 11. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!